وزیر ارتباطات:

توجه به هوشمندسازی حوزه صنعت لازم است

توجه به هوشمندسازی حوزه صنعت لازم است برتریها: به گزارش برتریها، قزوین وزیر ارتباطات فناوری و اطلاعات اظهار داشت: هوشمندسازی در عرصه صنعت موضوع مهمی است که توجه به آن راندمان را ارتقا خواهد داد و منجر به افزایش تولید و کیفیت خواهد شد.


عیسی زارع پور در جشن احیای ۹۲ واحد صنعتی استان که امروز ۷ شهریور ۱۴۰۲ برگزار گردید، اظهار داشت: یکی از وعده های دولت سیزدهم این است که رونق به صنعت بازگردانده شود، ما در گذشته صاحب صنایع بسیار بزرگی بودیم که متأسفانه تعدادی از آنان گرفتار لطمه شدند و لازم است که به این حوزه توجه جدی صورت گیرد.
وی ادامه داد: شرکت کنتورسازی قدمت ۵۵ ساله دارد و جزو تامین کنندگان اصلی است و با این میزان شتابی که دارد باید به یکی از قطب های تولید کننده کنتور تبدیل گردد و امیدواریم که کنتورسازی بتواند تا پایان دولت به اهدافی که دارد برسد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به این که اگر بتوانیم محصول صنعتی را صادر نماییم آن صنعت را تضمین کرده ایم، بیان کرد: امیدواریم که رونق به تولید بازگردد و امروز از این که شاهد تحقق قول های دولت درباره ی احیای واحدهای راکد هستیم بسیار خرسندیم.
وی عنوان کرد: امیدواریم در کشور هیچ واحد تعطیل و راکد وجود نداشته باشد و گره های بزرگ باز شود؛ تولید برمبنای صاردرات تنها موردی است که می تواند کشور را از وضعیت فعلی نجات دهد.
زارع پور اظهار داشت: در استان قزوین اپراتورهای شاتل و ایرانسل برای توسعه فیبر نوری درحال انجام اقداماتی هستند، سرعت نزدیک به ۹۰۰ مگابیت در دانلود و آپلود می تواند در این استان تحول بوجود آورد و خوشبختانه امروز توسعه این پروژه ملی در استان قزوین شروع شد.
وی بیان کرد: برای هوشمندسازی ارتباطات نیازمند نسل پنجم صنعت هستیم فناوری های نسل پنجم توسط اینترنت فیبری رقم می خورد؛ زیرساخت تحول در همه استانها باید فراهم گردد چونکه توسعه ساخت فناوری نسل پنجم الگوی خوبی برای واحدهای صنعتی است.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در آخر عنوان کرد: هوشمندسازی در عرصه صنعت موضوع مهمی است که توجه به آن راندمان را ارتقا خواهد داد و منجر به افزایش تولید و کیفیت خواهد شد.
منبع:

1402/06/08
06:57:32
5.0 / ۵
256
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد توجه به هوشمندسازی حوزه صنعت لازم است
نظر شما در مورد توجه به هوشمندسازی حوزه صنعت لازم است
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها