شركت گاز خراسان شمالی دارای ارتباط رادیویی مستقل شد

شركت گاز خراسان شمالی دارای ارتباط رادیویی مستقل شد برتریها: بجنورد- مدیر عامل شركت گاز خراسان شمالی اظهار داشت: با نصب و راه اندازی 34 دكل مخابراتی جدید، كل استان از پوشش رادیویی مستقل بهره مند شد.


حسن رضا میر بلوكی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا از پوشش كامل ارتباط رادیویی مستقل و دیسپچینگ گاز اطلاع داد و اضافه كرد: با نصب 34 دكل مخابرانی تعداد این دكل ها در استان به 41 عدد در استان رسیده كه از این طریق ارتباط كامل ایستگاه ها با واحد مانوتورینگ برقرار شده است و فشار، دما و مصرف گاز به صورت همزمان و آنلاین در ایستگاه های تقلیل فشار (CGS) و ایستگاه های سوخت گاز طبیعی( CNG) به واحد مانیتورینگ انتقال داده و پایش می گردد.
وی اضافه كرد: در آینده ای نزدیك از بستر فوق جهت تولید شبكه انتقال اینترنت با پهنای باند حداقل 20 مگابایت در سطح استان و امكان تولید سیستم ویدئو كنفرانس در سطح اداره ها استان و سیستم حفاظت كاتدیك آنلاین و سیستم كنترل و تزریق ادارانت ( مواد بودار كننده گاز) با پایش لحظه ای استفاده خواهد شد كه هم اكنون در یكی از ایستگاه های استفاده و آزمایش شده است.
مدیر عامل شركت گاز خراسان شمالی اظهار داشت: مهم ترین كار مانوتورینگ استفاده در بحران ها است، زمانی كه بحرانی همچون زلزله در این استان رخ داد تمامی ارتباطات قطع شده بود اما با این سیستم می توانیم ارتباط برقرار نماییم و بحران را كنترل نماییم.
وی اضافه كرد: در زمان پیك سرما همینطور با این سیستم می توانیم مصرف گاز كارخانجات و صنایع را كنترل نماییم چون كه مصارف آنها ثبت و به راحتی مبحث پیگیری می گردد تا با افت فشار مواجه نشویم.
میر بلوكی اظهار نمود: برای اجرای مانوتورینگ 24 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده این طرح در تمامی استان های كشور اجرا نشده است.
شركت گاز استان خراسان شمالی 278 هزار و 771 مشترك دارد، تعداد شهرهای گاز استان 22 شهر و روستاهای گاز دار 683 روستا است.
ضریب نفوذ گاز طبیعی در شهرهای استان خراسان شمالی 100 درصد و روستاها 90 درصد است.
ضریب نفوذ گاز طبیعی روستایی استان در ابتدای تشكیل دولت یازدهم 49 درصد و درابتدای دولت دوازدهم 81 درصد بود.
خراسان شمالی 864 هزار نفر جمعیت دارد.
3007/6042 خبرنگار: ربابه صانعی ** انتشار دهنده: سید حسین قدسی


1396/11/12
15:22:05
5.0 / ۵
5010
تگهای خبر: آنلاین , تولید , مخابرات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد شركت گاز خراسان شمالی دارای ارتباط رادیویی مستقل شد
نظر شما در مورد شركت گاز خراسان شمالی دارای ارتباط رادیویی مستقل شد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها