حمایت آموزش و پرورش خراسان شمالی از 3 طرح برتر استارت آپ ویكند

حمایت آموزش و پرورش خراسان شمالی از 3 طرح برتر استارت آپ ویكند برتریها: بجنورد- معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خراسان شمالی با اشاره به معرفی برگزیدگان اولین استارت آپ ویكند آموزش و پرورش استان اظهار داشت: تجاری سازی سه طرح برتر این رویداد علمی، در استان مورد حمایت قرار می گیرد.


عباس سعیدی یكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار نمود: این طرح ها شامل 'آسان سیر'، 'تغییر رنگ دیوار' و 'بازیافت آب' است.
وی اضافه كرد: یكی از رویكردهای ما بویژه در رشته های كاردانش، ایده پردازی و ایده پروری است و بر این اساس مدیران مدارس باید برگزاری استارت آپ ویكند ها را بعنوان یك تكلیف سرلوحه كار خود قرار دهند.
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خراسان شمالی تصریح كرد: در اولین رویداد استارت آپ ویكند آموزش و پرورش استان، 160 دانش آموز طرح عرضه دادند كه از این تعداد، 68 ایده به رای گذاشته شد و داوران 10 ایده برتر را انتخاب كردند.
سعیدی اظهار داشت: این ایده ها در 10 تیم پرورش یافت و در نهایت هیات داوران با همكاری بنیاد نخبگان و پارك علم و فناوری استان سه ایده را بعنوان ایده های برتر انتخاب كردند.
وی اضافه كرد: برترین های استارت آپ ویكند در آیینی مورد تقدیر قرار گرفتند و علاوه بر آن 10 نفر از برترین های دانش آموختگان رشته های كاردانش هم در همایش فارغ التحصیلان كارآفرین هنرستان های كاردانش تجیلیل شدند.
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خراسان شمالی اظهار داشت: 10 نفر از مدیران هنرستان ها كه بیشترین هنرجو را جذب كرده بودند هم مورد تقدیر قرار گرفتند.
164 هزار دانش آموز در بیش از 2 هزار آموزشگاه خراسان شمالی زیر نظر 14 هزار فرهنگی مشغول به تحصیل هستند.
7185/ 6042 خبرنگار: كبری علی آبادی** انتشاردهنده: سیدحسین قدسی


1396/12/02
09:20:40
5.0 / ۵
5271
تگهای خبر: دانش , علم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد حمایت آموزش و پرورش خراسان شمالی از 3 طرح برتر استارت آپ ویكند
نظر شما در مورد حمایت آموزش و پرورش خراسان شمالی از 3 طرح برتر استارت آپ ویكند
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها