اكستنشن مو گلدن هیر

اكستنشن مو گلدن هیر برتریها: اكستنشن با نام پیوند مو نیز شناخته می‌شود. این‌كار برای افزایش طول و ضخامت مو انجام می‌شود و می‌تواند از نوع طبیعی یا مصنوعی باشد. در ادامه در مورد اكستنشن مو بیشتر توضیح خواهیم داد.


خدایا بعد از این که از خواب بیدار شدم به من موهای بلند بده! لطفا!

تا به‌حال چند بار قبل از خواب این دعا را به زبان آورده‌اید؟ اما یک راه حل برای این مشکل وجود دارد. بدون این‌که موهای‌تان رشد کنند می‌توانید موهای زیبایی داشته باشید. بله  درست است اکستنشن موها.
بسیاری از زنان تحت تاثیر تحول جادویی اکستنشن مو قرار می‌گیرند. اما این راه حل جادویی جنبه‌های منفی نیز دارد که شاید هیچ وقت مورد بحث قرار نگیرد. هشدارهای جدی وجود دارد که باید قبل از انجام اکستنشن به آن توجه کنید. اما قبل از بررسی، ببینیم اکستنشن چیست.
 

اکستنشن مو چیست

اکستنشن با نام پیوند مو نیز شناخته می‌شود. این‌کار برای افزایش طول و ضخامت مو انجام می‌شود و می‌تواند از نوع طبیعی یا مصنوعی باشد. موهای مرغوب طبیعی، بهترین کیفیت را داشته و گران‌تر هستند، پوشش ریشه مو حفظ شده و موها در یک جهت حرکت می‌کنند و ظاهری طبیعی دارند. اگر بودجه مالی کمی دارید موی مصنوعی ارزان‌تر است. هر چند برای سشوار داغ  مناسب نیستند و به راحتی گره می‌خورند ولی برای استفاده موقتی در اکستنشن مناسب هستند. اکستنشن موهای مصنوعی نسبت به موی طبیعی به مراقبت زیادی نیاز ندارد.

افرادی که رشد موهای خوبی ندارند می‌توانند با اکستنشن طول موهای خود را افزایش دهند.
 

دلایل انجام اکستنشن مو

افرادی که رشد موهای خوبی ندارند می‌توانند با اکستنشن طول موهای خود را افزایش دهند.
اکستنشن راهی برای داشتن ظاهر جدید و یا مدل موی خاص است.
با اکستنشن کمی موج به موهای عادی خود اضافه کنید.
با اکستنشن می‌توانید بدون دخالت رنگ‌های شیمیایی کمی رنگ به موهای خود اضافه کنید.
 

هشدارهایی قبل از انجام اکستنشن

اگر به اکستنشن برای افزودن چند تار موی اضافه به موهای خود علاقه دارید چند مورد را در نظر داشته باشید.
همیشه از یک آرایشگر حرفه‌ای بخواهید برای شما اکستنشن انجام دهد، شاید این‌کار به قدری آسان به نظر برسد که بخواهید خودتان آن را انجام دهید اما ممکن است به موهای خود آسیب برسانید.
اکستنشن شما نباید بیش از اندازه محکم باشد. اگر احساس کم‌ترین درد یا ناراحتی داشتید به آرایشگر بگویید تا آن را اصلاح کند.
مطمئنا دوست ندارید به موهای شما آسیب برسد؛ پس همیشه از اکستنشن مرغوب استفاده کنید حتی اگر گران باشند.
مراقب موهای طبیعی خود باشید. موهای آسیب‌دیده تحمل آرایش زیاد را نخواهد داشت. مرتبا موهای خود را چرب کنید و به سراغ روش‌های نگهداری صحیح مو برويد

کانال تلگرام گلدن هیر: https://t.me/iraniangoldenhair
سایت گلدن هیر: goldenhair.ir

1396/12/20
15:17:37
3.3 / ۵
5447
تگهای خبر: رپورتاژ , خدمات , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد اكستنشن مو گلدن هیر
http://www.sobhanchat.top/:
اکستنشن با نام پیوند مو نیز شناخته می‌شود. این‌کار برای افزایش طول و ضخامت مو انجام می‌شود و می‌تواند از نوع طبیعی یا مصنوعی باشد. موهای مرغوب طبیعی، بهترین کیفیت را داشته و گران‌تر هستند، پوشش ریشه مو حفظ شده و موها در یک جهت حرکت می‌کنند و ظاهری طبیعی دارند. اگر بودجه مالی کمی دارید موی مصنوعی ارزان‌تر است. هر چند برای سشوار داغ مناسب نیستند و به راحتی گره می‌خورند ولی برای استفاده موقتی در اکستنشن مناسب هستند. اکستنشن موهای مصنوعی نسبت به موی طبیعی به مراقبت زیادی نیاز ندارد.
نظر شما در مورد اكستنشن مو گلدن هیر
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها