دانشجوی كهگیلویه و بویراحمدی برگزیده جشنواره اختراعات خلیج فارس شد

دانشجوی كهگیلویه و بویراحمدی برگزیده جشنواره اختراعات خلیج فارس شد برتریها: یاسوج- مدیركل حفاظت محیط زیست كهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: دانشجو و كارشناس اداره كل حفاظت محیط زیست این استان برگزیده جشنواره اختراعات و ابتكارات خلیج فارس شد.


سید اسدالله هاشمی روز یكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تصریح كرد: طرح عرضه شده «محسن پاكباز» دانشجوی دكترای شیلات و رئیس اداره نظات بر حیات وحش اداره كل كهگیلویه و بویراحمد بعنوان طرح برگزیده جشنواره اختراعات و ابتكارات خلیج فارس با محوریت بنیاد نخبگان هرمزگان انتخاب گردید.
وی با اشاره به خشكسالی های اخیر و سیاست این سازمان در مصرف و مدیریت بهینه آب، اضافه كرد: اختراع دستگاه انكوباتور تخم قزل آلای مجهز به مخزن های آب، مخزن ضدعفونی، سیستم ضد عفونی یو وی، هواده و آبگرمكن، علاوه بر كمك به كنترل بیماری هایی نظیر VHS و ارتقاء سطح شیلات، در زمینه مدیریت آب و استفاده بهینه از آب كمك موثری به حفظ محیط زیست می كند.
هاشمی بیان كرد: این اختراع مراحل ثبت خویش را در اداره ثبت اختراع و نشان تجاری آمریكا (USPTO) سپری می كند.
وی عنوان كرد: این پنجمین اختراع وی بوده كه بعد از تائید مراجع ذی صلاح در اداره ثبت اختراع به ثبت رسیده است و همه آن ها در رابطه با محیط زیست و شیلات هستند.
مدیركل حفاظت محیط زیست كهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان كرد: این اختراع ازبین 160 اختراع عرضه شده انتخاب و درحال ثبت مراحل پایانی خود در آمریكاست.
9868/1662


1397/02/11
14:21:31
5.0 / ۵
4441
تگهای خبر: دانش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد دانشجوی كهگیلویه و بویراحمدی برگزیده جشنواره اختراعات خلیج فارس شد
نظر شما در مورد دانشجوی كهگیلویه و بویراحمدی برگزیده جشنواره اختراعات خلیج فارس شد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها