دستور صریح وزیر ارتباطات برای پیگیری پیام دروغ اینترنت مجانی

دستور صریح وزیر ارتباطات برای پیگیری پیام دروغ اینترنت مجانی برتریها: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی دستور داد: انتشار پیام دروغ اختصاص اینترنت مجانی به مشتركان یكی از اپراتورهای تلفن همراه پیگیری و رسیدگی شود.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، به دنبال انتشار پیام جعلی در شبكه های اجتماعی با عنوان استفاده از كد دستوری خاصی برای بهره مند شدن از حجم مجانی اینترنت مشتركان اپراتور اول به مناسبت عید سعید فطر، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی دستور داد تا ضمن شناسایی ارسال كننده این پیام جعلی و معرفی آن به مقامات قضایی، تعداد مالباختگان احتمالی را شناسایی و راهكار فوری برای حل این مورد ارائه شود.
آذری جهرمی فرایند فعال سازی این گونه سرویس ها را در اپراتورهای تلفن همراه دارای اشكال دانست و خواهان رسیدگی و رفع این مشكل شد.
بنابه این گزارش، طی چند روز گذشته و همزمان با عید سعید فطر، پیامی در شبكه های اجتماعی منتشر گردید در خصوص اینكه اپراتور اول به این مناسبت با استفاده از كد دستوری *۱۰۰*۲*۶*۵*۱# به میزان ۱۲۰ گیگ حجم اینترنت مجانی اختصاص خواهد داد، مشتركانی كه فریب این پیام جعلی را خورده اند عضو یك سرویس حجمی با ارزش مالی بیش از ۲۰۰ هزار تومان شده اند كه این مبالغ در صورتحساب آنها لحاظ شده است.
1397/03/28
13:49:23
5.0 / ۵
4934
تگهای خبر: اینترنت , سرویس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد دستور صریح وزیر ارتباطات برای پیگیری پیام دروغ اینترنت مجانی
نظر شما در مورد دستور صریح وزیر ارتباطات برای پیگیری پیام دروغ اینترنت مجانی
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها