دبیركمیته علمی نمایشگاه هفته پژوهش:

13 فناوری در نماشگاه هفته پژوهش رونمایی گردید

13 فناوری در نماشگاه هفته پژوهش رونمایی گردید به گزارش برتریها 13 فناوری شامل 8 فناوری از دانشگاه هرمزگان، 2 فناوری از دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان، یك فناوری از دانشگاه علوم پزشكی و 6 فناوری از صنایع استان در نمایشگاه پژوهش و فناوری رونمایی گردید.


به گزارش برتریها به نقل از ایرنا، معاون پژوهشی دانشگاه هرمزگان و دبیركمیته علمی نمایشگاه پژوهش و فناوری هرمزگان اظهار داشت: دستاوردها فناوری شامل خشك كن خورشیدی محصولات كشاورزی، دستگاه ذوب پارافین، آب شیرین كن جذبی، لباس خنك كننده با سیستم تهویه كمربندی، تولید خوراك حیوانات خانگی بر پایه ماهی تازه و بسته درمانی گفتار و زبان بهارك است.
حسین زینلی پور روز شنبه در آیین گشایش نمایشگاه هفته پژوهش هرمزگان تصریح كرد: علاوه بر این رونمایی ها دستاوردهای دیگر پژوهشی پژوهشگران و پژوهشگران برتر استان معرفی و تقدیر می شوند.
وی افزود: رویكرد صنایع برای بهره گیری از توان پژوهشی دانشگاه ها هم بعد از وضع تحریم های آمریكا ضد كشورمان بهتر شده و شاهد استثبال بیشتر آنها به این نهادهای علمی آموزشی هستیم.
معاون پژوهشی دانشگاه هرمزگان و دبیركمیته علمی نمایشگاه پژوهش و فناوری خاطرنشان كرد: حالا صنایع برای رفع مشكل های خود توان علمی دانشگاه ها را بیشتر از گذشته بكار می گیرند.
زینلی یاد آور شد: این نمایشگاه از 24 تا 30 آذر در ساعت های هشت تا 12 و 15 تا 19 در محل مجتمع بصیریت دانشگاه هرمزگان دایر است.
مجتمع بصیرت در سال های گذشته با عنوان مجتمع گفت و گوی تمدن ها شناخته می شد كه در خیابان افروز شهابی پور واقع است.
3219 / 6048


1397/09/24
18:57:10
5.0 / ۵
4480
تگهای خبر: پژوهش , تولید , دانش , علم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد 13 فناوری در نماشگاه هفته پژوهش رونمایی گردید
نظر شما در مورد 13 فناوری در نماشگاه هفته پژوهش رونمایی گردید
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها