دبیركمیته علمی نمایشگاه هفته پژوهش:

13 فناوری در نماشگاه هفته پژوهش رونمایی گردید

13 فناوری در نماشگاه هفته پژوهش رونمایی گردید به گزارش برتریها 13 فناوری شامل 8 فناوری از دانشگاه هرمزگان، 2 فناوری از دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان، یك فناوری از دانشگاه علوم پزشكی و 6 فناوری از صنایع استان در نمایشگاه پژوهش و فناوری رونمایی گردید.


به گزارش برتریها به نقل از ایرنا، معاون پژوهشی دانشگاه هرمزگان و دبیركمیته علمی نمایشگاه پژوهش و فناوری هرمزگان اظهار داشت: دستاوردها فناوری شامل خشك كن خورشیدی محصولات كشاورزی، دستگاه ذوب پارافین، آب شیرین كن جذبی، لباس خنك كننده با سیستم تهویه كمربندی، تولید خوراك حیوانات خانگی بر پایه ماهی تازه و بسته درمانی گفتار و زبان بهارك است.
حسین زینلی پور روز شنبه در آیین گشایش نمایشگاه هفته پژوهش هرمزگان تصریح كرد: علاوه بر این رونمایی ها دستاوردهای دیگر پژوهشی پژوهشگران و پژوهشگران برتر استان معرفی و تقدیر می شوند.
وی افزود: رویكرد صنایع برای بهره گیری از توان پژوهشی دانشگاه ها هم بعد از وضع تحریم های آمریكا ضد كشورمان بهتر شده و شاهد استثبال بیشتر آنها به این نهادهای علمی آموزشی هستیم.
معاون پژوهشی دانشگاه هرمزگان و دبیركمیته علمی نمایشگاه پژوهش و فناوری خاطرنشان كرد: حالا صنایع برای رفع مشكل های خود توان علمی دانشگاه ها را بیشتر از گذشته بكار می گیرند.
زینلی یاد آور شد: این نمایشگاه از 24 تا 30 آذر در ساعت های هشت تا 12 و 15 تا 19 در محل مجتمع بصیریت دانشگاه هرمزگان دایر است.
مجتمع بصیرت در سال های گذشته با عنوان مجتمع گفت و گوی تمدن ها شناخته می شد كه در خیابان افروز شهابی پور واقع است.
3219 / 6048


1397/09/24
18:57:10
5.0 / 5
4033
تگهای خبر: پژوهش , تولید , دانش , علم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها