ثبت نام جشنواره اختراعات رویش خلیج فارس شروع شد

ثبت نام جشنواره اختراعات رویش خلیج فارس شروع شد برتریها: رئیس بنیاد نخبگان كهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: با هدف شناسایی و پشتیبانی از نوآوری های برگزیده ثبت نام جشنواره اختراعات و ابتكارات رویش خلیج فارس با همكاری بنیاد های نخبگان استان های جنوب كشور شروع شد.


سید حمدالله اكوانی روز یكشنبه در گفت و گو با خبرگار ایرنا گفت: این جشنواره به میزبانی استان بوشهر و با مشاركت و حضور بنیاد نخبگان خوزستان، فارس و كهگیلویه و بویراحمد برگزار می گردد.
وی بیان كرد: یكی از اهداف اصلی این جشنواره آسان شدن مسیر تجاری سازی تا رسیدن به نقطه تولید انبوه و ثروت آفرینی است.
رئیس بنیاد نخبگان كهگیلویه و بویراحمد عنوان كرد: فقط اختراعی كه تاریخ ثبت آنها، از سال 1392 به بعد است، مجاز به نام نویسی در جشنواره رویش هستند.
اكوانی اشاره كرد: باید نام نمایش دهنده اختراع در جشنواره رویش خلیج فارس و نام نویسی كننده آن در گواهی ثبت اختراع درج شود.
وی با اشاره به اینكه ظرفیت پیش بینی شده برای هر جشنواره محدود است، اشاره كرد: اختراع متقاضیان حضور در جشنواره در یك فرآیند داوری اولیه ارزیابی شده و برگزیدگان از میان آنها مجوز حضور در فرآیند داوری نهایی را دریافت می كنند.
اكوانی اضافه كرد: ابعاد علمی، نوآوری، كاربردی بودن و قابلیت تجاری سازی، از مهمترین شاخصه های اختراع برگزیده است.
رئیس بنیاد نخبگان با اشاره به اینكه این جشنواره 15 و 16 اسفندماه برگزار می شود، تصریح كرد: ثبت نام در رویش خلیج فارس از راه سایت boushehr.bmn.ir امكان پذیر است.
اكوانی اظهار داشت: هر مخترع تنها یك اختراع را برای داوری می تواند عرضه نماید و نام نویسی در سامانه به معنای حضور قطعی در جشنواره نیست.
9928/6110


1397/10/30
13:21:20
5.0 / 5
4219
تگهای خبر: تولید , سایت , علم , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها