ثبت نام جشنواره اختراعات رویش خلیج فارس شروع شد

ثبت نام جشنواره اختراعات رویش خلیج فارس شروع شد برتریها: رئیس بنیاد نخبگان كهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: با هدف شناسایی و پشتیبانی از نوآوری های برگزیده ثبت نام جشنواره اختراعات و ابتكارات رویش خلیج فارس با همكاری بنیاد های نخبگان استان های جنوب كشور شروع شد.


سید حمدالله اكوانی روز یكشنبه در گفت و گو با خبرگار ایرنا گفت: این جشنواره به میزبانی استان بوشهر و با مشاركت و حضور بنیاد نخبگان خوزستان، فارس و كهگیلویه و بویراحمد برگزار می گردد.
وی بیان كرد: یكی از اهداف اصلی این جشنواره آسان شدن مسیر تجاری سازی تا رسیدن به نقطه تولید انبوه و ثروت آفرینی است.
رئیس بنیاد نخبگان كهگیلویه و بویراحمد عنوان كرد: فقط اختراعی كه تاریخ ثبت آنها، از سال 1392 به بعد است، مجاز به نام نویسی در جشنواره رویش هستند.
اكوانی اشاره كرد: باید نام نمایش دهنده اختراع در جشنواره رویش خلیج فارس و نام نویسی كننده آن در گواهی ثبت اختراع درج شود.
وی با اشاره به اینكه ظرفیت پیش بینی شده برای هر جشنواره محدود است، اشاره كرد: اختراع متقاضیان حضور در جشنواره در یك فرآیند داوری اولیه ارزیابی شده و برگزیدگان از میان آنها مجوز حضور در فرآیند داوری نهایی را دریافت می كنند.
اكوانی اضافه كرد: ابعاد علمی، نوآوری، كاربردی بودن و قابلیت تجاری سازی، از مهمترین شاخصه های اختراع برگزیده است.
رئیس بنیاد نخبگان با اشاره به اینكه این جشنواره 15 و 16 اسفندماه برگزار می شود، تصریح كرد: ثبت نام در رویش خلیج فارس از راه سایت boushehr.bmn.ir امكان پذیر است.
اكوانی اظهار داشت: هر مخترع تنها یك اختراع را برای داوری می تواند عرضه نماید و نام نویسی در سامانه به معنای حضور قطعی در جشنواره نیست.
9928/6110


1397/10/30
13:21:20
5.0 / ۵
4640
تگهای خبر: تولید , سایت , علم , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد ثبت نام جشنواره اختراعات رویش خلیج فارس شروع شد
نظر شما در مورد ثبت نام جشنواره اختراعات رویش خلیج فارس شروع شد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها