دستگیری دو زورگیر در تهران

دستگیری دو زورگیر در تهران به گزارش برتریها ماموران كلانتری ۱۶۱ ابوذر یك سارق و همدستش را كه در حال تخریب تجهیزات عمومی و زورگیری از شهروندان بودند، دستگیر كردند.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، به دنبال تماس بعضی از شهروندان با مركز فوریت های پلیسی ۱۱۰ و عرضه گزارشی در خصوص وقوع یك فقره درگیری و تولید رعب و وحشت و تخریب تیر برق و سطل زباله توسط برخی از شهروندان، تیمی از مأموران كلانتری جهت بررسی مبحث از كلانتری ۱۶۱ ابوذر به محل اعزام شدند.
با حضور مأموران در محل اعلام شده توسط شهروندان، بلافاصله یكی از افرادی كه مبادرت به درگیری كرده بود دستگیر شد اما نفر دوم از محل درگیری فرار كرد. مأموران هم بلافاصله طرح مهار و دستگیری فرد متواری را در دستور كار خود قرار دادند و پس از مدتی متهم را در همان حوالی در حال زورگیری از خانمی مشاهده نمودند، ازاین رو با انجام عملیات تعقیب و گریز وی را دستگیر و به كلانتری محل منتقل كردند.
سرهنگ حسین شمسایی، رئیس كلانتری ۱۶۱ ابوذر با تأیید این خبر اظهار داشت: علت درگیری صورت گرفته به دلیل مقاومت فرد مالباخته ای در مقابل سرقت خودرواش بوده است، طبق اعترافات متهمان و شواهد موجود، متهمان پس از مقاومت كردن فرد مالباخته مبادرت به تخریب تجهیزات شهری می كنند. همینطور متهم دوم هم بعد از فرار از محل حادثه مرتكب یك فقره زورگیری می شود. هم اكنون هم تحقیقات در مورد جزئیات این پرونده ادامه دارد.
1397/11/12
13:22:18
5.0 / ۵
4904
تگهای خبر: تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد دستگیری دو زورگیر در تهران
نظر شما در مورد دستگیری دو زورگیر در تهران
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها