دستگیری عاملان سرقت ۱۰ میلیاردی در پایتخت

دستگیری عاملان سرقت ۱۰ میلیاردی در پایتخت برتریها: رئیس كلانتری شهرك قدس از دستگیری سارقان منزل در شهرك غرب آگاهی داد و اظهار داشت: این متهمان از منزل مال باخته ۱۰ میلیارد ریال طلا و ارز سرقت كرده بودند.به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، سرهنگ ضرغام آذین اظهار نمود: اواخر دی ماه سال جاری وقوع یك فقره سرقت از منزل در شهرك غرب به كلانتری شهرك قدس اعلام گردید كه بلافاصله ماموران به آدرس اعلامی اعزام شدند.

رئیس كلانتری ۱۳۴ شهرك قدس با اشاره به اینكه سارقان فقط طلا، جواهر و ارز از منزل مال باخته سرقت كرده بوند، اظهار داشت: با حضور ماموران در محل، تحقیقات پلیسی شروع شد و در پایش ها اطلاعاتی به دست آمد كه راننده و سرنشینان ۲ دستگاه خودروی سفید رنگ ۲۰۶ مبادرت به سرقت میلیاردی كرده اند.

وی با اشاره به اینكه در تحقیقات پلیسی یك برگ رسید بانكی از منزل مال باخته كه متعلق به سارقان بود، كشف شد، اظهار نمود: با شگردهای خاص پلیسی، اعضای این باند شناسایی شدند و تحت مراقبت های ویژه پلیسی قرار گرفتند.

رئیس كلانتری شهرك قدس در ادامه اظهار داشت: مخفیگاه متهمان در محدوده شهر ملارد شناسایی شد و اطلاعاتی به دست آمد كه در آن محل افراد مشكوكی تردد دارند. در ادامه تحقیقات پلیسی، مخفیگاه دوم این سارقان در فرحزاد تهران باز شناسایی شد و نتیجه آن در اختیار مقام قضائی قرار گرفت.

بر اساس گزارش پایگاه خبری پلیس، وی با اشاره به اینكه ماموران موفق شدند بامداد روز گذشته در چندعملیات منسجم و همزمان اعضای باند سارقان منزل كه دو مرد و دو زن بودند را دستگیر كنند، اظهاركرد: از مخفیگاه متهمان تعدادی اموال مسروقه و ۷ قبضه سلاح سرد كشف شد.
1397/11/30
14:05:08
5.0 / ۵
4531
تگهای خبر: پایتخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد دستگیری عاملان سرقت ۱۰ میلیاردی در پایتخت
نظر شما در مورد دستگیری عاملان سرقت ۱۰ میلیاردی در پایتخت
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها