اظهار نظر نوكیا در مورد ادامه تجارت با ایران

اظهار نظر نوكیا در مورد ادامه تجارت با ایران به گزارش برتریها شركت نوكیا در گزارش سالانه خود ضمن اشاره به تحریم های اقتصادی ضد ایران و سیاستهای تجاری متناقض آمریكا و اروپا اعلام نمود كه امسال میلادی قصد ندارد تجارت جدیدی را در ایران داشته باشد.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، شركت فنلاندی نوكیا كه یكی از بزرگترین اپراتورهای مخابراتی و تولیدكنندگان تجهیزات ارتباطات رادیویی در جهان به شمار می آید، پنجشنبه شب با انتشار گزارش سالانه خود كه به طرح برنامه های جاری و پیش روی این شركت می پردازد، با اشاره به مشكلات و چالش های تجاری در سیاست های متناقض ایالات متحده آمریكا و اروپا در قبال ایران، اعلام نمود كه در سال ۲۰۱۹ میلادی ترجیح می دهد كه هدف و برنامه ای برای به راه انداختن كسب و كار و تجارت جدید در ایران نداشته باشد.
نوكیا در این گزارش سالانه كه به ۲۰ F موسوم است خاطر نشان كرده است كه سیاست های تجاری و قانونی كه اتحادیه اروپا و دولت آمریكا در مورد فعالیت و تجارت با ایران اتخاذ نموده اند، در آینده بسیار پیچیده تر از حالا خواهد شد و این امر كسب و كار و فعالیت در ایران را برای نوكیا دشوار تر خواهد نمود.
نوكیا همینطور عنوان كرده كه به عبارتی دیگر تطابق یك شركت اروپایی بزرگ با قوانین و سیاست های متناقض و متضاد آمریكا و اتحادیه اروپا برای فعالیت در یك كشور بسیار چالش برانگیز است.
البته نوكیا در این گزارش گفته است كه ما همواره به ارزیابی مداوم فعالیت های تجاری خود می پردازیم اما هم اكنون ترجیح می دهیم كه كسب و كار و فعالیت جدیدی در ایران برای سال جاری میلادی نداشته باشیم و تنها به تكمیل و عمل به تعهدات خود در قراردادهای قبلی و كنونی طبق مقررات فعلی در قوانین تجاری مربوطه اكتفا خواهیم كرد.
طبق گزارش یورونیوز، این در شرایطی است كه این اپراتور مخابراتی بزرگ فنلاندی در سال ۲۰۱۸ میلادی ۵۴.۶ میلیون یورو معادل ۶۲ میلیون دلار در فروش تجهیزات به اپراتورهای مخابراتی ایران كسب درآمد داشته است.1398/01/03
14:20:55
5.0 / ۵
4842
تگهای خبر: تولید , شركت , مخابرات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد اظهار نظر نوكیا در مورد ادامه تجارت با ایران
نظر شما در مورد اظهار نظر نوكیا در مورد ادامه تجارت با ایران
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها