علت آتش سوزی اتوبوس یزد – مشهد در دست بررسی

علت آتش سوزی اتوبوس یزد – مشهد در دست بررسی برتریها: معاون عملیات آتش نشانی یزد عدم وجود نیروهای آتش نشانی جاده ای در یزد را عامل تهدیدكننده جان افراد برشمرد.


«محمدرضا رحیمی» در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به آتش سوزی روز گذشته اتوبوس یزد – مشهد، اظهار نمود: این حادثه روز گذشته در جاده رباط پشت بادام اتفاق افتاده و خوشبختانه هیچ فردی در این حادثه لطمه ندیده است.
وی ادامه داد: البته به سبب نبود نیروهای آتش نشانی جاده ای و دور بودن آتش نشانی از محل حادثه، خسارت قابل توجهی به اتوبوس وارد شده است.
این مسئول محل آتش سوزی را از ناحیه موتور ماشین عنوان نمود و اظهار داشت: علت آتش سوزی اتوبوس هنوز در دست بررسی می باشد.
رحیمی بزرگترین عامل چنین حوادثی را نبود نیروهای مستقر آتش نشانی جاده ای در تمام مسیرهای یزد عنوان نمود و اظهار داشت: متأسفانه به سبب دور بودن محل آتش نشانی از جاده مذكور، نیروها از آتش نشانی معدن چادرملو و اردكان به فاصله بسیار زیاد به محل حادثه رسیدند كه منجر به تحمیل خسارت سنگین به این اتوبوس شد.
معاون عملیات آتش نشانی یزد با تاكید بر اینكه این نیروها به منظور امنیت جانی افراد در جاده ها ضروری هستند، اظهار داشت: اعزام نیروهای آتش نشانی از یزد به جاده های اطراف یزد هم تقریباً به سبب فاصله زیاد تأثیر و كاربردی نخواهد داشت و متأسفانه تمام جاده های ایران درگیر این مشكل است و تابحال نیز برای رفع آن اقدامی نشده است.

منبع:

1398/03/13
15:09:46
5.0 / ۵
4903
تگهای خبر: كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد علت آتش سوزی اتوبوس یزد – مشهد در دست بررسی
نظر شما در مورد علت آتش سوزی اتوبوس یزد – مشهد در دست بررسی
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها