گزارش آذری جهرمی از راه اندازی و تقویت پیام رسان های داخلی در كمیسیون صنایع

گزارش آذری جهرمی از راه اندازی و تقویت پیام رسان های داخلی در كمیسیون صنایع برتریها: سخنگوی كمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از ارائه گزارش وزیر ارتباطات در مورد راه اندازی و تقویت پیام رسان های داخلی در این كمیسیون آگاهی داد.


حجت الله فیروزی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به نشست امروز (سه شنبه) کمیسیون صنایع و معادن با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و معاونان وی اظهار داشت: بر طبق گفته های آقای جهرمی اقدامات مناسبی در حوزه شبکه ملی اطلاعات، اجرای دولت الکترونیک، راه اندازی و تقویت پیام رسان های داخلی، اقتصاد دیجیتال و گسترش پوشش اینترنت و... انجام گرفته است.
وی با اشاره به طرح نظرات نمایندگان افزود: تسریع در راه اندازی شبکه ملی اطلاعات، تکمیل سامانه دولت الکترونیک، استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و گسترش اقتصاد دیجیتال، رفع مشکلات کارکنان شرکت مخابرات در زمینه پرداخت حقوق و دستمزد از محورهای صحبت نمایندگان بود.
بگفته فیروزی، در جلسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی سوالاتی از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره لزوم گسترش اینترنت در مناطق محروم، کنترل فضای مجازی از نظر فرهنگی و... عنوان شد که آذری جهرمی به سوالات نمایندگان پاسخ داد.
منبع:

1399/05/15
22:19:57
5.0 / ۵
1919
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد گزارش آذری جهرمی از راه اندازی و تقویت پیام رسان های داخلی در كمیسیون صنایع
نظر شما در مورد گزارش آذری جهرمی از راه اندازی و تقویت پیام رسان های داخلی در كمیسیون صنایع
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها