برنامه دریافت تیك آبی توییتر متوقف گردید

برنامه دریافت تیك آبی توییتر متوقف گردید به گزارش برتریها توییتر هشت روز بعد از بازگشایی فرایند بررسی هویت افراد برای دریافت تیک آبی، بررسی درخواستهای عمومی را متوقف کرد.به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، توییتر اعلام نمود این برنامه جهت بررسی درخواستهایی که تابحال ارسال شده اند، متوقف شده است. این شرکت در توییتی اعلام نمود دریافت درخواستهای احراز هویت برای تیک آبی به زودی باردیگر شروع می شود.

تیک آبی برای تایید هویت حساب یک کاربر طراحی شده است. حسابهایی که درخواست احراز هویت می دهند باید در شش گروه شامل ۱- دولت ۲- شرکتها، برندها و سازمانها، ۳- سازمانهای خبری و خبرنگاران ۴- سرگرمی ۵- ورزش و بازی ۶- فعالان سازمان دهندگان و سایر افراد اثرگذار قرار داشته باشند.

این شرکت پیش از این اعلام نموده بود برنامه درخواست احراز هویت را تا چند هفته آینده به صورت تدریجی برای کاربران عرضه می کند. در فرایند جدید بررسی هویت صاحب حساب، هر کسی می تواند از بخش تنظیمات حساب خود برای احراز هویت درخواست کند.

کاربران برای اینکه واجد احراز هویت شوند، باید در ۱۲ ماه گذشته تابع قوانین توییتر بوده و در شش ماه گذشته در این پلت فرم فعال بوده باشند. همینطور حساب توییتری باید شامل یک تصویر و یک نشانی ایمیل یا شماره تلفن تایید شده باشد. کاربرانی که تایید شوند، تیک آبی را به صورت اتوماتیک دریافت خواهند کرد. کسانی که درخواستشان رد شود، ۳۰ روز بعد از تصمیم توییتر می توانند باردیگر درخواست کنند.

بر اساس گزارش بیزنس اینسایدر، سیستم درخواست عمومی توییتر در سال ۲۰۱۷ متوقف گردید اما چهره های برجسته همچنان قادر به دریافت تیک آبی در این شبکه اجتماعی بودند.

منبع:

1400/03/09
10:06:23
5.0 / 5
263
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها