معرفی برچسب جدید برای شناسایی بات های خوب در توییتر

معرفی برچسب جدید برای شناسایی بات های خوب در توییتر برتریها: توییتر قابلیت جدیدی معرفی نمود که به حسابها امکان می دهد با افزودن یک برچسب به پروفایلشان، خودرا بعنوان بات مشخص کنند.به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، این توانایی طراحی شده تا به افراد کمک نماید حسابهای اتومات مانند بات هایی که اخبار، اعلامیه های خدمات عمومی و سایر اطلاعات را بازنشر می کنند را از حسابهایی که توسط افراد واقعی اداره می گردند، بهتر تشخیص دهند. با این وجود برای شناسایی بات های بدی که خودرا جای افراد واقعی جا می زنند و اغلب برای انتشار اطلاعات نادرست استفاده می شوند، طراحی نشده است.

شرکت توییتر سالهاست که به دنبال برچسب زدن بات ها بوده است. زمانی که در سال ۲۰۱۸ در یک جلسه کمیته اطلاعات سنا از جک دورسی، مدیرعامل توییتر درباره بات ها پرسش شد، وی پذیرفت که توییتر باید دراین زمینه تلاش کند و این شرکت به دنبال شناسایی بات ها در حد توان است با این وجود اذعان کرده بود که شناسایی بات ها کار دشواری است.

این شرکت سال قبل سرانجام برنامه هایش در این زمینه را جدی کرد و اعلام نمود قابلیتهای جدیدی معرفی می کند که به کاربران امکان می دهد حسابهای مربوط به افراد واقعی را از حسابهای اتوماتیک تشخیص دهند. توییتر هنگامی که در ماه مه سیستم احراز هویت را راه اندازی نمود، به کاربران تصریح کرد به زودی راههای دیگری برای شناسایی انواع مختلف حسابها مانند برچسب برای بات ها عرضه خواهدنمود.

اکنون توییتر اعلام نموده برچسب Automated Account که بات های خوب را شناسایی می کند برای بیش از ۵۰۰ حساب طراح قابل دسترس خواهد بود. این گروه قابلیت را آزمایش کرده و قبل از عرضه گسترده، بازخورد ارائه می کند. تا آن زمان که این توانایی در مرحله آزمایشی است، استفاده از آن الزامی نخواهد بود.

با این حال توییتر سال قبل هنگامی که سیاست طراح خودرا بروزرسانی کرد، از طراحان خواست در پروفایل یا در قسمت بیو مشخص کنند که آیا حسابشان یک بات است، چه حسابی است و چه کسی پشت پرده فعالیت دارد. برچسبهای حساب به طراحان اجازه می دهد بجای نوشتن دستی اطلاعات خود در قسمت بیو، آسان تر از سیاست مذکور تبعیت کنند.

بر اساس گزارش تِک کرانچ، توییتر مشخص نکرد چه زمانی برچسب Automated Account را جهت استفاده گسترده عرضه خواهدنمود.

منبع:

1400/06/22
10:56:26
5.0 / ۵
488
تگهای خبر: توییتر , خدمات , سیستم , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد معرفی برچسب جدید برای شناسایی بات های خوب در توییتر
نظر شما در مورد معرفی برچسب جدید برای شناسایی بات های خوب در توییتر
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها