اپل تسلیم جنبش اپل تو شد

اپل تسلیم جنبش اپل تو شد برتریها: شرکت اپل که 80 هزار کارمند در 50 ایالت آمریکا دارد، تایید نمود کارمندانش حق دارند درباره حقوق و شرایط کاری خود صحبت کنند.به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، اپل در یادداشت داخلی به کارمندان، به آنها اطلاع داد می توانند درباره دستمزد و نگرانیهایی که دارند، در بیرون از شرکت صحبت کنند.

کارمندان اپل از ۲۴ اوت خواهان تغییرات در وضعیت محیط کار در این شرکت بوده اند. کارمندان حتی یک وب سایت و صفحه توییتری با نام "اپل تو" (Apple Too) راه اندازی کرده اند که در آن روایتهای مربوط به آزار و تبعیض در محیط کار را منتشر نموده اند.

کارمندان اپل همین طور معترض بودند که نمی توانند بوسیله واحدهای داخلی مانند منابع انسانی درباره شرایطی که دارند شکایت کنند. اما بنظر می رسد یادداشت روز شنبه به این نگرانی ها پاسخ داده است.

در این یادداشت که توسط شبکه ان بی س مشاهده شده، آمده است: سیاستهای ما کارمندان را برای صحبت آزاد درباره دستمزد، ساعت یا شرایط کارشان محدود نمی نماید. ما کارمندان را تشویق می نماییم نگرانیهای خودرا به گونه ای که راحت هستند بصورت داخلی یا بیرونی مطرح کنند.

بر اساس گزارش هیل، اپل با چندین شکایت از طرف کارمندان سابقش روبروست. جانکی پاریش، کارمند و مدیر محصول سابق اپل که کمک کرد جنبش"اپل تو" شروع شود، شکایتی را مقابل اپل در سازمان هیات روابط کارگری ملی آمریکا مطرح و ادعا نمود به سبب فعالیتهایی که در ترویج شرایط بهتر محیط کار به ویژه برای کارمندان فروش داشته، اخراج شده است.

منبع:

1400/09/01
23:01:22
5.0 / ۵
434
تگهای خبر: توییتر , دانش , سایت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد اپل تسلیم جنبش اپل تو شد
نظر شما در مورد اپل تسلیم جنبش اپل تو شد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها