احتمال عرضه گوشی كه از ۵G پشتیبانی می كند

احتمال عرضه گوشی كه از ۵G پشتیبانی می كند برتریها: شركت ZTE می خواهد در سال ۲۰۱۹ میلادی یك گوشی جدید كه از نسل پنجم اینترنت ۵G پشتیبانی می كند را در ایالات متحده آمریكا معرفی و عرضه نماید.به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، به نقل از وب سایت phonearena، لیشین چنگ - مدیر ارشد اجرایی شركت ZTE چین- در مصاحبه ای با بلومبرگ اعلام و تاكید كرده است كه این شركت چینی می خواهد در اواخر سال جاری میلادی ۲۰۱۸ یا اوایل ۲۰۱۹ یك گوشی جدیدی را در ایالات متحده آمریكا رونمایی و عرضه نماید كه از تكنولوژی جدید و پر سرعت نسل پنجم اینترنت ( ۵G ) پشتیبانی خواهد نمود.

این شركت بعنوان یكی از اپراتورهای مخابراتی مهم در چین و جهان تلاش های بسیار گسترده ای در زمینه برقراری و راه اندازی نسل پرسرعت و جدید اینترنت ۵G در جهان كرده است و در جهت همین تلاشها هم در خیلی از كشورهای جهان در حال فراهم كردن بسترهای مناسب و زیرساخت های لازم جهت راه اندازی زودهنگام نسل پنجم اینترنت است.

به نظر می رسد این شركت تكنولوژی چینی عزم خویش را به منظور احقاق اهداف خود در ارتباط با برقراری نسل جدید اینترنت ۵G جزم كرده است و بسیار مصمم است تا كاربران در كشورهای بسیاری به این تكنولوژی جدید و پر سرعت شبكه اینترنتی دست یابند.
این در حالیست كه پیشتر هم یین یمین - رئیس اپراتور و شركت مخابراتی ZTE - اظهار كرده بود كه این شركت امسال میلادی ۲۰۱۸ هم به تلاش های خود برای توسعه و گسترش زیر ساخت های راه اندازی شبكه پرسرعت نسل پنجم اینترنت ادامه خواهد داد.
این شركت كه یكی از اپراتورهای مخابراتی چندملیتی فعال در چین بوده و از پیشگامان عرصه برقراری نسل پنجم و پرسرعت اینترنت به حساب می آید، می خواهد همچون سایر اپراتورهای فعال در جهان بسترهای لازم برای برقراری و راه اندازی اینترنت ۵G را آماده سازی كرده و در این زمینه سرمایه گذاری كند.
این اپراتور چینی به منظور برقراری هر چه سریعتر این شبكه اینترنت با سایر شركت های مخابراتی جهان همكاری كرده است و پروژه هایی همچون سافت بانك ژاپن، تلفنیكا در اسپانیا، ویند تری ایتالیا، اورنج فرانسه، تلنت بلژیك و KT كره جنوبی را در سوابق خود در اختیار دارد و همچنان مصمم است كه بتواند این همكاری ها و سرمایه گذاری ها را تا برقراری كامل و موفقیت آمیز نسل پنجم اینترنت پر سرعت ۵G ادامه دهد.

البته هنوز نمی توان اظهار داشت كه شركت چینی ZTE اولین شركت تكنولوژی است كه تصمیم گرفته است امسال میلادی ۲۰۱۸ یا سال آینده، از یك گوشی جدید كه از فناوری نسل پنجم اینترنت پشتیبانی می كند، رونمایی كند. بلكه خیلی از تحلیلگران بر این باورند كه غول های تكنولوژی دیگری همچون اپل و سامسونگ كه تابحال هم از عرضه چنین گوشی جدیدی سخن نگفته اند، احیانا از این رقیب چینی خود سبقت گرفته و رهبری گوشی مجهز به فناوری ۵G را به دست خواهند گرفت.

این بدان معناست كه انتظار می رود غول های تكنولوژی اپل و سامسونگ امسال میلادی ۲۰۱۸ از یك گوشی جدید كه از فناوری شبكه اینترنت ۵G پشتیبانی می كند، رونمایی و عرضه خواهند كرد.
1396/10/25
12:46:12
5.0 / ۵
5199
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد احتمال عرضه گوشی كه از ۵G پشتیبانی می كند
نظر شما در مورد احتمال عرضه گوشی كه از ۵G پشتیبانی می كند
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها