راه اندازی خدمات ارزان نسل پنجم در هند

راه اندازی خدمات ارزان نسل پنجم در هند برتریها: خدمات نسل پنجم (5G) که مقرون به صرفه تر از هر نقطه دیگری در جهان است، توسط شرکت ریلاینس اینداستریز موکش آمبانی، میلیاردر هندی، از دسامبر سال آینده در هند راه اندازی می شود.به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، شرکت ریلاینس بعد از سرمایه گذاری میلیاردها دلار برای خرید امواج هوایی، در کوشش برای تبدیل شدن به اولین شرکت در هند است که خدمات نسل پنجم را عرضه می کند. آمبانی روز شنبه در کنگره موبایل هند اعلام نمود این فناوری می تواند آموزش عالی و مهارت پروری کم هزینه را برای شهروندان عادی فراهم آورد و مراقبت بهداشتی کیفیت بالا را به مناطق روستایی و دور افتاده ببرد.

آمبانی در این رویداد که توسط وزارت مخابرات و انجمن اپراتورهای سلولاری هند سازماندهی شده بود، اظهار داشت: هند ممکنست کمی دیر آغاز نموده باشد اما ما با راه اندازی زودتر خدمات ۵G که کیفیت بالایی داشته و مقرون به صرفه تر است، تمام خواهیم کرد.

شرکت ریلاینس اینداستریز در اوت اعلام نمود دو تریلیون روپیه (۲۴.۶ میلیارد دلار) جهت راه اندازی ۵G در سراسر هند سرمایه گذاری خواهدنمود. این شرکت که به توسعه و متنوع کردن کسب و کارهای جدیدتر ادامه می دهد، اعلام نمود شرکت "جیو اینفوکام" که واحد مخابرات ریلاینس است، مدلی از ۵G را عرضه خواهدنمود که به شبکه ۴G وابسته نخواهد بود و اتصال پرسرعت تری را فراهم می آورد.

اگرچه هنوز سودآوری فناوری ۵G برای اپراتورهای تلفن همراه آسیایی دیگر ثابت نشده اما ریلاینس امیدوار است عرضه سراسری ۵G، کاربران خدمات بی سیم گرانقیمت را جذب کرده و کسب وکار تجارت الکترونیکی و رسانه ای را تقویت کند.

بر اساس گزارش بلومبرگ، آمبانی در صحبت هایش اظهار داشت: ۵G تنها نسل جدید فناوری اتصال نیست بلکه یک فناوری بنیادین است که پتانسیل فناوری های متحول کننده دیگر مانند هوش مصنوعی، اینترنت اشیا، روبوتیک، متاورس و بلاک چین را آزاد می کند.

منبع:

1401/07/11
10:15:58
5.0 / ۵
527
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد راه اندازی خدمات ارزان نسل پنجم در هند
نظر شما در مورد راه اندازی خدمات ارزان نسل پنجم در هند
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها