ضرر ۱۳۰ میلیارد روبلی روسیه از سایتهای خارجی فروش كالا

ضرر ۱۳۰ میلیارد روبلی روسیه از سایتهای خارجی فروش كالا برتریها: روسیه در سال ۲۰۱۷ میلادی بیش از ۱۳۰میلیارد روبل از فرار مالیاتی فروشگاه های آنلاین خارجی كه كالاهای خویش را برای مصرف كنندگان روس ارسال می كنند زیان دیده است.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا از اینترفاكس، برپایه پیش بینی دومای روسیه در صورت ادامه روند واردات كالاهای خارجی اینترنتی، این كشور تا سال ۲۰۲۰ میلادی بیش از سه تریلیون روبل از فرار مالیاتی زیان خواهد دید.
در دسامبر سال ۲۰۱۷ میلادی دولت روسیه مالیات ۱۸ درصدی را برای ورود كالاهای خارجی خریداری شده آنلاین خارج از خاك این كشور تصویب كرد.
همچنین محدودیت هایی را در نظر گرفت كه به باعث آن تا آخر سال ۲۰۱۸ میلادی هر شهروند روس می تواند بدون پرداخت مالیات تا سقف ۳۱ كیلوگرم و ارزش هزار یورو در هر ماه از فروشگاه های اینترنتی خارجی خرید كند.
این رقم در سال ۲۰۱۹ میلادی به ۵۰۰ یورو و در سال ۲۰۲۰ میلادی به ۲۰۰ یورو خواهد رسید.
همچنین خرید مازاد كالای اینترنتی مشمول مالیات اضافه ۳۰ درصدی می شوند.
رشد خریدهای اینترنتی در روسیه همچنان در حال افزایش می باشد و تنها در سایت خرده فروشی علی اكسپرس چین، كاربران روس جایگاه نخست بیشترین سفارش دهندگان را در جهان دارند.
بسیاری از صاحبان كسب و كار در روسیه كه بصورت قانونی كالاهای خویش را با پرداخت مالیات وارد كشور می كنند، خواهان جلوگیری و نظارت بر فروش سایت های خارجی هستند كه بدون پرداخت مالیات كالاهای خویش را به روسیه صادر می كنند.1396/10/29
18:33:43
5.0 / ۵
4826
تگهای خبر: اینترنت , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد ضرر ۱۳۰ میلیارد روبلی روسیه از سایتهای خارجی فروش كالا
نظر شما در مورد ضرر ۱۳۰ میلیارد روبلی روسیه از سایتهای خارجی فروش كالا
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها