استاندار: بوشهر نیازمند دانشگاهی پیشرفته است

استاندار: بوشهر نیازمند دانشگاهی پیشرفته است برتریها: بوشهر-استاندار بوشهرگفت: این استان بواسطه سرمایه های عظیم موجود و نقش آفرینی خود در كشور نیازمند یك دانشگاه پیشرفته و مجهز به تكنولوژی روز دنیا است.


به گزارش برتریها به نقل از ایرنا، عبدالكریم گراوند روز پنجشنبه در جشنواره بیست و پنج سالگی دانشگاه خلیج فارس اضافه كرد: در پیشرفت استان بوشهر راهی جز توجه به دانشگاه و منابع انسانی وجود ندارد و در این راستا دانشگاه به عنوان یك عامل مهم در توسعه نیروی انسانی متخصص و متعهد باید مورد حمایت ویژه باشد.
وی یادآورشد: دانشگاه خلیج فارس در 25 سال قبل افتخارات بزرگی كسب كرده كه این نقش آفرینی حمایت بیش از پیش مسئولان استان بوشهر و همینطور مسئولان وزارت علوم از این دانشگاه را لزوم بخشیده است.
وی یادآورشد: دانشگاه در هر منطقه زمینه ساز توسعه و پیشرفت در ابعاد انسانی، جامعه و منطقه است و می تواند پیشران توسعه و آبادانی شود.
گراوند با اشاره به اینكه توسعه و پیشرفت جامعه بدون دستیابی به تكنولوژی و فناوری روز امكان پذیر نیست اظهارداشت: دانشگاه خلیج فارس بوشهر در این راستا گام بر می دارد و توسعه شتابان استان بوشهر را بیش از پیش فراهم می كند.
گراوند اظهارداشت: قرار گرفتن دانشگاه خلیج فارس در جمع یك درصد دانشگاه های برتر دنیا نشان از ظرفیت های علمی این دانشگاه است.
وی بیان كرد: در سال قبل بیش از 120 ریال اعتبار به دانشگاه خلیج فارس اختصاص یافت كه این مهم با هدف شتاب بخشی به روند پیشرفت این دانشگاه صورت گرفت.
استاندار بوشهر اضافه كرد: سرمایه گذاری 72 میلیارد دلاری وزارت نفت در استان بوشهر كه با نرخ ارز امروز چیزی معادل 130 میلیارد دلار است این مهم نیاز توجه ویژه به استان و دانشگاه های آن را افزایش داده است.
7212/ 6045**خبرنگار: عبدالصمد شهریاری**انتشار دهنده: اكبر اقبال مجرد


1396/11/28
14:14:41
5.0 / ۵
4589
تگهای خبر: دانش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد استاندار: بوشهر نیازمند دانشگاهی پیشرفته است
نظر شما در مورد استاندار: بوشهر نیازمند دانشگاهی پیشرفته است
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها