قطع ارتباط مخابرات ایران با مشاوران خارجی

قطع ارتباط مخابرات ایران با مشاوران خارجی برتریها: مدیرعامل شركت مخابرات ایران از توقف همكاری با مشاوران خارجی اطلاع داد.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، سیدمجید صدری درباره ضرورت تشخیص و درمان وضعیت مخابرات اظهار كرده است: در نظام درمان گاهی ناگزیریم جراحی نماییم. جراحی در نقطه ای كه نمی دانید پشت آن چه خبر است و تا چه حد بدخیم است. بنابراین در جراحی دو چیز بسیار مهم می شود؛ یكی تشخیص و دیگری درمان. هر كدام خطا باشد صدمه جبران ناپذیری می زند. برگشت به گذشته هم هیچگاه ممكن نیست.

وی با تاكید بر ضرورت حذف مشاوران خارجی با هزینه های بسیار آنها، اظهار نمود: وضع ما در مخابرات هم همین است. وقتی دیدیم برای اموری با نام مشاوره به ایرانی و خارجی هزینه های بسیاری می دهیم در حقیقت درد و درمان مشخص شد. بدون شك مشاوره های خارجی را متوقف كردیم تا در موردش بیشتر فكر نماییم.

مدیرعامل شركت مخابرات ایران در صفحه اینستاگرام خود درباره مشاوران داخلی هم نوشته است: در مشاوره های داخلی دو مسئله مطرح بود؛ بخشی از نیروهای مشاوره را می توانیم با نیروی انسانی خودمان با كمی توجه جایگزین نماییم و شركت را از هزینه های فراوان مشاوره بیرونی نجات دهیم. بخشی از آن هم اعضای هیات مدیره استانی بوده اند كه بعد از حذف این هیات مدیره ها قرار بود به مدت شش ماه در سمت مشاوره بمانند اما یك سال و نیم طول كشید.

هرچند كه بعد از مدتی مزایای مالی آنان قطع می شد اما نگرانی من مشكلات معنوی این نوع سمت سازمانی بود. برای برگشت این عزیزان به پیكره اجرایی شركت قرار گذاشتیم در الگوی سازمانی این شركت بزرگ، جایی مناسب برای آنان در نظر گرفته شود تا جریان اجرایی شركت بتواند دقیقا از توانایی های آنان در مسیر نیازهایش استفاده نماید. بدین سان خیالم راحت شد كه تشخیص درد و درمان تا حدی درست انجام شده است.
1396/12/09
14:12:03
5.0 / ۵
5553
تگهای خبر: مخابرات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد قطع ارتباط مخابرات ایران با مشاوران خارجی
نظر شما در مورد قطع ارتباط مخابرات ایران با مشاوران خارجی
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها