هوای امروز تهران سالم می باشد

هوای امروز تهران سالم می باشد برتریها: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران با اشاره به نتایج پیش بینی كیفیت هوا اظهار داشت: طی امروز (۱۳ اردیبهشت) وضعیت كیفی هوای سالم در پایتخت برقرار است. این شرایط جوی فردا (۱۴ اردیبهشت) كمابیش ادامه خواهد داشت و برای برخی ساعات وزش باد شدید پیش بینی می گردد.حسین شهبازی در گفت وگو با ایسنا با بیان اینكه پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا نشان دهنده افزایش میزان ناپایداری جوی طی امروز(13 اردیبهشت) است، اظهار نمود: برای برخی ساعات بویژه بعد ازظهر وزش باد شدید به بزرگی ۸ تا ۱۰ متربرثانیه از سمت نواحی جنوب شرقی - جنوبی و بارش پراكنده و خفیف در شبانگاه انتظار می رود.

به گفته مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران انتظار می رود وضعیت كیفیت هوای بیشتر مناطق شهر تهران تا روز پایانی هفته در شرایط مطلوب قرار داشته باشد. همینطور تا فردا (14 اردیبهشت) تغییر محسوسی در پارامتر دما مشاهده نخواهد شد.

شهبازی در انتها اعلام نمود: میانگین شاخص كیفیت هوا در ۲۴ ساعت گذشته ۷۱ بود و هوای تهران سالم بود همینطور میانگین شاخص كیفیت هوا هم اكنون ۶۲ است و در شرایط سالم قرار دارد.
1397/02/14
14:19:41
5.0 / ۵
4648
تگهای خبر: كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد هوای امروز تهران سالم می باشد
نظر شما در مورد هوای امروز تهران سالم می باشد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها