نام نویسی اعطای جایزه تحصیلی در كهگیلویه و بویراحمد شروع شد

نام نویسی اعطای جایزه تحصیلی در كهگیلویه و بویراحمد شروع شد برتریها: یاسوج- رئیس بنیاد نخبگان كهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: نام نویسی اعطای جایزه تحصیلی به دانشجویان صاحب استعداد برتر دانشگاه ها همزمان با سراسر كشور از امروز یكشنبه در این استان شروع شد.


سید حمدالله اكوانی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تصریح كرد: علاقه مندان می توانند برای كسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به سایت بنیاد ملی نخبگان به نشانی اینترنتی www.bmn.ir و یا سایت بنیاد نخبگان كهگیلویه و بویراحمد به نشانی اینترنتی kb.bmn.ir رجوع كنند.
وی اضافه كرد: بر مبنای اطلاعیه بنیاد ملی نخبگان دانشجویانی كه هم اكنون مشغول به تحصیل هستند تا 15 مرداد امسال فرصت دارند به نشانی اینترنتی sina.bmn.ir رجوع و نام نویسی كنند.
اكوانی بیان كرد: دانشجویانی كه در كنكور سراسری 1397 پذیرفته می شوند از ابتدای مهر امسال می توانند با رجوع به وبگاه های بنیاد ملی نخبگان نام نویسی كنند.
وی عنوان كرد: دانشجویانی كه در این فراخوان شركت و امتیاز لازم را كسب كنند از جایزه های آموزش یاری و پژوهش یاری برخوردار می شوند كه برای دانشجویان مقطع كارشناسی ارشد 50 میلیون ریال و برای دانشجویان مقطع دكترا هم 100 میلیون ریال در طول سال تحصیلی خواهد بود.
اكوانی اظهار داشت: دانشجویان منتخب فراخوان جایزه تحصیلی بنیاد ملی نخبگان در دوره های كارشناسی، كارشناسی ارشد و دكترا می توانند از سایر جوایز تحصیلی شامل فن یاری، اعتبار رساله و رساله، اعتبار شركت در مجامع علمی داخلی و خارجی، اعتبار اعزام به فرصت مطالعاتی داخلی و خارجی، مجوز خروج از كشور بدون وثیقه نظام وظیفه، كمك هزینه ازدواج، كمك هزینه ودیعه مسكن هم برخوردار شوند.
كهگیلویه و بویراحمد افزون بر 50 هزار دانشجوی پسر و دختر در مقاطع مختلف تحصیلی دارد.
7535/1662


1397/04/11
22:08:20
5.0 / ۵
5144
تگهای خبر: اینترنت , دانش , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد نام نویسی اعطای جایزه تحصیلی در كهگیلویه و بویراحمد شروع شد
نظر شما در مورد نام نویسی اعطای جایزه تحصیلی در كهگیلویه و بویراحمد شروع شد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها