سخنگوی كمیسیون امنیت ملی مجلس:

ایران در به كارگیری تكنولوژی های نوین تبعیض را نمی پذیرد

ایران در به كارگیری تكنولوژی های نوین تبعیض را نمی پذیرد برتریها: ساری- سخنگوی كمیسیون امنیت ملی اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران در به كارگیری تكنولوژی های نوین تبعیض را نمی پذیرد و با استفاده از ظرفیت های این تكنولوژی می توان بعضی از مشكلات پیش روی كشور را رفع كرد.


به گزارش برتریها به نقل از ایرنا، علی نجفی روز چهارشنبه در كنگره بین المللی علوم و تكنولوژی های نوین در دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل اضافه كرد: در دنیای امروز كه دنیا به یك دهكده جهانی تبدیل گشته است همه كشورها می توانند برای رفع مشكلات خود از دانش جدید بهره گیرند.
نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: انرژی صلح آمیز هسته ای یكی از تكنولوژی های نوین است كه نباید در انحصار كشوری خاص باشد و همه ملت ها باید بتوانند از این ظرفیت برای رفع چالش های كشور خود بهره گیرند.
وی اضافه كرد: بدون تردید این حق هم برای ایران محفوظ است و دانشمندان هوشمند می توانند با استفاده از این انرژی صلح آمیز گره های زیادی را باز كنند.
این نماینده مجلس اظهار داشت: امروز ایران همانند بعضی از كشورهای دیگر جهان با چالش های زیست محیطی، بحران آب، گرمایش زمین و بیكاری رو به رو است كه همه ما باید با استفاده از نخبگان دانشگاهی با استفاده از فناوری های نوین در رفع چالش های پیش رو گام برداریم.
سخنگوی كمیسیون امنیت ملی مجلس اضافه كرد: با عنایت به بحران آب در كشور در آینده ای نزدیك شاهد مهاجرت زیاد از مركز ایران به سمت شمال خواهیم بود كه دانشگاهیان باید به كمك مسئولان بیایند تا برای این امر هم چاره جویی و راهكارهای مناسب عرضه شود.
اولین كنگره بین المللی علوم و تكنولوژی های نوین امروز چهارشنبه با حضور اساتید دانشگاهها، پژوهشگران و محققان در دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل شروع شد و تا فردا ادامه دارد.
7328/1654


1397/06/15
12:33:26
5.0 / ۵
4521
تگهای خبر: پژوهش , تكنولوژی , دانش , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد ایران در به كارگیری تكنولوژی های نوین تبعیض را نمی پذیرد
نظر شما در مورد ایران در به كارگیری تكنولوژی های نوین تبعیض را نمی پذیرد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها