هوش مصنوعی همچون یك كودك زبان یاد می گیرد!

هوش مصنوعی همچون یك كودك زبان یاد می گیرد! برتریها: محققان فعال در دانشگاه MIT ایالات متحده آمریكا اخیرا هوش مصنوعی جدیدی را توسعه داده اند كه می تواند همانند یك كودك زبان جدیدی را یاد بگیرد.به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، با عنایت به گسترش و افزایش كاربرد تكنولوژی های جدید همچون هوش مصنوعی در حوزه های مختلف نظیر تكنولوژی، خودروسازی و غیره، پژوهشگران بسیاری هم اكنون در حال بهره گیری از هوش مصنوعی به منظور توسعه خدمات، تولید بهینه و كم هزینه تر محصولات خود هستند.

بر اساس آنچه وب سایت engadget ادعا كرده است، كارشناسان و تحلیلگران فعال در حوزه فناوری پیشتر برآورد كرده بودند كه تكنولوژی های جدید همچون هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی قادر خواهد بود در آینده ای نه چندان دور به صورت كامل جایگزین تمامی فعالیت های انسان شود.

حالا به نظر می آید كه رویای محققان و متخصصان هوش مصنوعی درحال شكوفایی است و بزودی به تحقق خواهد رسید، چراكه اخیرا دانشمندان فعال در دانشگاه ام آی تی (MIT) كه یكی از فعال ترین دانشگاه ها و موسسات آكادمیك در ایالات متحده آمریكا به حساب می آید، اعلام نموده اند هوش مصنوعی قادر خواهد بود یكی از پیچیده ترین فعالیت های مغز انسان را كه یادگیری زبان مادری و زبان خارجی است، هم انجام دهد و همانند یك نوزاد از نسل بشر، زبانی را كه در محیط پیرامونش گفتگو می گردد را فرا بگیرد.
1397/08/12
13:47:01
5.0 / ۵
4953
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد هوش مصنوعی همچون یك كودك زبان یاد می گیرد!
نظر شما در مورد هوش مصنوعی همچون یك كودك زبان یاد می گیرد!
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها