تجربه ای عجیب و متفاوت با واقعیت مجازی!

تجربه ای عجیب و متفاوت با واقعیت مجازی! برتریها: سازمان ˮبنیاد مرز الكترونیكیˮ (Electronic Frontier Foundation) یا (FFF) آمریكا می خواهد تجربه واقعیت مجازی جدید و فوق العاده ای را در اختیار افراد قرار دهد.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، اخیرا سازمان "بنیاد مرز الكترونیكی" می خواهد تا با كمك واقعیت مجازی، افراد را قادر به نظارت محیط اطراف همانند دوربین های مداربسته كند. هدف بنیاد مرز الكترونیكی از این كار، این است كه مردم قابلیت های خاص این دستگاه ها را درك كنند.
بنیاد مرز الكترونیكی یا بنیاد پیشگام الكترونیك یك سازمان غیرانتفاعی بین المللی، بنیانگذاری شده در آمریكا است. این بنیاد فعالیت های خویش را از طریق های گوناگونی انجام می دهد، همچون فراهم آوردن بودجه برای دفاع حقوقی در دادگاه ها، فراهم آوردن اطلاعات برای دادگاه ها، دفاع از افراد و فناوری های نو در برابر تهدیدهای قانونی ای كه بی پایه یا گمراه كننده تلقی می شوند، كوشش برای افشای اعمال مغایر قانون دولت و راهنمایی دولت و دادگاه ها است.
كاربران با زدن هدست های واقعیت مجازی در یك مكان مجازی بعنوان یك ساكن جوان هدایت می شوند و در مواجهه با پلیس قرار می گیرند و این قابلیت كاربران را به چالش می كشد تا همه فناوری های نظارتی مختلفی را كه اطراف آنها است، شناسایی كنند.
این برنامه شامل دستگاه هایی مانند دوربین های بدن، خوانندگان خودكار پلاك های اتومبیل، هواپیماهای بدون سرنشین و دستگاه های بیومتریك است.
"دیو ماس" (Dave Maass) پژوهشگر ارشد "بنیاد مرز الكترونیكی" طی بیاینه ای اظهار داشت: ما در عصر نظارت زندگی می نماییم و در این عصر دوربین های نظارتی دقیق چهره ها و پلاك های ماشین ما را ثبت و ضبط می كنند. هواپیماهای بدون سرنشین از آسمان بر خیابان های ما و پلیس ها هم بوسیله دستگاه های بیومتریك، اثر انگشتان افراد را اسكن می كنند. اكنون ما با ابزار" Spot the Surveillance VR " كه توسعه داده ایم، به افراد كمك می نماییم تا این فناوری های جاسوسی اطراف خودشان را تشخیص دهند و توانایی های آن دستگاه ها را هم درك كنند. كاربران می توانند این بازی را هم با گذاشتن هدست و هم با استفاده از یك مرورگر انجام دهند.1397/08/16
14:45:00
5.0 / ۵
4458
تگهای خبر: پژوهش , دوربین , فناوری , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد تجربه ای عجیب و متفاوت با واقعیت مجازی!
نظر شما در مورد تجربه ای عجیب و متفاوت با واقعیت مجازی!
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها