سازه كروی شیشه ای در اراك طراحی و ساخته شد

سازه كروی شیشه ای در اراك طراحی و ساخته شد برتریها: اراك - عضو پارك علم و فناوری استان مركزی اظهار داشت: سازه های كروی شیشه ای برای اولین بار در سطح كشور در اراك طراحی، ساخته و نصب شده است.


«پیام اطمینان» روز شنبه در گفت و گو با ایرنا اضافه كرد: نصب و ساخت سازه های كروی شیشه ای در سایر نقاط جهان و كشور نیازمند تولید اسكلت فلزی، نصب و آبندی شیشه ها دارد در صورتیكه تمامی قطعات سازه كروی شیشه ای تولید شده در پارك و علم و فناوری استان مركزی در درون محیط كارخانه ساخته و در كمترین زمان در مكان مورد نظر نصب می گردد.
وی افزود: حذف اسكلت فلزی، ساخت قطعات كم حجم و سبك همچون مزایای سازه كروی شیشه ای تولید شده در اراك برای حمل و نقل و صادرات آسان بوده و بهره برداران از این سازه می توانند به راحتی قطعات این سازه را برای نصب به مكان های مورد نظر حمل و در كمترین زمان نصب كنند.
سازنده این سازه كروی شیشه ای تصریح كرد: مواد اولیه مورد نیاز این سازه از محصولات تولیدی در كشور شامل آلومینیوم، آهن، شیشه و لاستیك تهیه شده است و امكان تهیه این مواد در سخت ترین شرایط هم امكان پذیر بوده و تحریم های ظالمانه كشورهای غربی تاثیری در تولید و ساخت این سازه ندارد.
اطمینان اظهار داشت: ساخت این سازه كروی شیشه ای برای اولین بار در كشور در اراك تولید شده است و در صورت حمایت مسئولان و معرفی آن در نمایشگاه های بین المللی می تواند درآمد ارزی بسیاری برای كشور به همراه داشته باشد.
وی اظهار داشت: این سازه در فعالیت های گلخانه ای و مصارف كشاورزی صنعتی، محوطه سازی، آموزشی و تحقیقاتی، ساخت اردوگاه های تفریحی، سقف برج ها و ساختمان ها از جنس آلومینیوم، پلی كربنات و پوشش های پلاستیكی كاربرد دارد.
استان مركزی بعنوان دومین قطب صنعت كشور بیشتر از سه هزار واحد صنعتی و تولیدی دارد.
1955/3075/


1397/08/26
15:45:03
5.0 / ۵
5140
تگهای خبر: تولید , صنعت , علم , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد سازه كروی شیشه ای در اراك طراحی و ساخته شد
نظر شما در مورد سازه كروی شیشه ای در اراك طراحی و ساخته شد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها