ورود جوانان نخبه به عرصه های مدیریتی ضروری می باشد

ورود جوانان نخبه به عرصه های مدیریتی ضروری می باشد برتریها: ارومیه - رییس سازمان بسیج اساتید آذربایجان غربی با اشاره به لزوم بهره مندی از جوانان نخبه در عرصه های علم و فناوری، اظهار داشت: ورود نخبگان به عرصه های مدیریتی سبب فارغ آمدن بر مشكلات و توسعه اقتصاد دانش بنیان میگردد.


به گزارش برتریها به نقل از ایرنا حسن جوادی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به اینكه نخبگان و جهادگران علم و فناوری باید با اتكا به ولایت فقیه، مسیر رشد و توسعه كشور را هموار كنند، اضافه كرد: ایران اسلامی امروز نیازمند حركت به سمت داشتن یك اقتصاد پویاست.
وی وابستگی اقتصادی به نفت را مایه ننگ یك كشور دانست و افزود: مدیران كشور در جهت رسیدن به رشد اقتصادی، بدون اتكا و وابستگی به نفت باید از فرصت تحریم ها استفاده كنند.
رییس سازمان بسیج اساتید آذربایجان غربی با اشاره به اینكه انقلاب اسلامی در40 پارسال با دستان خالی و بدون تكیه بر كشورهای بیگانه با مشكلات رو به رو شده و به آنها غلبه كرده، گفت: نسل چهارم و جوان انقلاب سرمایه های انقلاب اسلامی هستند و وظیفه آنان در شرایط فعلی پیروزی بر جنگ اقتصادی می باشد.
وی به بومی سازی و اولویت دادن به تولید علم در كشور اصرار كرد و اظهار داشت: از جزیره ای عمل كردن در حوزه تولید علم و فناوری باید پرهیز كرد.
جوادی افزود: تولید علم و فناوری معتبر منجر به ایجاد اقتصاد دانش بنیان خواهد شد.
به گزارش برتریها به نقل از ایرنا اقتصاد دانش بنیان در كانون توجه دولت تدبیر و امید قرار گرفته است تا جایی كه پیش از سال 1393 هیچ شركت دانش بنیانی در آذربایجان غربی وجود نداشت و در این دولت 18 شركت از این نوع در این استان به راه افتاده است.
3214/3072


1397/09/05
20:36:36
5.0 / ۵
4309
تگهای خبر: تولید , دانش , شركت , علم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد ورود جوانان نخبه به عرصه های مدیریتی ضروری می باشد
نظر شما در مورد ورود جوانان نخبه به عرصه های مدیریتی ضروری می باشد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها