ورود جوانان نخبه به عرصه های مدیریتی ضروری می باشد

ورود جوانان نخبه به عرصه های مدیریتی ضروری می باشد برتریها: ارومیه - رییس سازمان بسیج اساتید آذربایجان غربی با اشاره به لزوم بهره مندی از جوانان نخبه در عرصه های علم و فناوری، اظهار داشت: ورود نخبگان به عرصه های مدیریتی سبب فارغ آمدن بر مشكلات و توسعه اقتصاد دانش بنیان میگردد.


به گزارش برتریها به نقل از ایرنا حسن جوادی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به اینكه نخبگان و جهادگران علم و فناوری باید با اتكا به ولایت فقیه، مسیر رشد و توسعه كشور را هموار كنند، اضافه كرد: ایران اسلامی امروز نیازمند حركت به سمت داشتن یك اقتصاد پویاست.
وی وابستگی اقتصادی به نفت را مایه ننگ یك كشور دانست و افزود: مدیران كشور در جهت رسیدن به رشد اقتصادی، بدون اتكا و وابستگی به نفت باید از فرصت تحریم ها استفاده كنند.
رییس سازمان بسیج اساتید آذربایجان غربی با اشاره به اینكه انقلاب اسلامی در40 پارسال با دستان خالی و بدون تكیه بر كشورهای بیگانه با مشكلات رو به رو شده و به آنها غلبه كرده، گفت: نسل چهارم و جوان انقلاب سرمایه های انقلاب اسلامی هستند و وظیفه آنان در شرایط فعلی پیروزی بر جنگ اقتصادی می باشد.
وی به بومی سازی و اولویت دادن به تولید علم در كشور اصرار كرد و اظهار داشت: از جزیره ای عمل كردن در حوزه تولید علم و فناوری باید پرهیز كرد.
جوادی افزود: تولید علم و فناوری معتبر منجر به ایجاد اقتصاد دانش بنیان خواهد شد.
به گزارش برتریها به نقل از ایرنا اقتصاد دانش بنیان در كانون توجه دولت تدبیر و امید قرار گرفته است تا جایی كه پیش از سال 1393 هیچ شركت دانش بنیانی در آذربایجان غربی وجود نداشت و در این دولت 18 شركت از این نوع در این استان به راه افتاده است.
3214/3072


1397/09/05
20:36:36
5.0 / 5
3909
تگهای خبر: تولید , دانش , شركت , علم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها