استاندار آذربایجان غربی:

تولید محصول مورد نیاز كشور با پشتیبانی از نخبگان امكان پذیر است

تولید محصول مورد نیاز كشور با پشتیبانی از نخبگان امكان پذیر است برتریها: استاندار آذربایجان غربی با تاكید بر اینكه پشتیبانی لازم از مبتكران و نخبگان انجام گیرد، اظهار داشت: اگر حمایت های لازم و كافی از این افراد صورت گیرد، محصولات مورد نیاز كشور توسط آنان تولید و تامین خواهد شد.


به گزارش برتریها به نقل از ایرنا محمدمهدی شهریاری عصر روز سه شنبه در حاشیه بازدید از نمایشگاه پژوهش فناوری و فن بازار آذربایجان غربی به خبرنگار ایرنا گفت: با عنایت به شرایط تحریمی كشور باید از مبتكران و فناوران حمایت شود تا شاهد پیشرفت در بخش فناوری های جدید باشیم.
وی افزود: اتفاق های بسیار خوبی در حوزه پژوهش و نوآوری آذربایجان غربی در حال شكل گیری است و با توسعه پشتیبانی از این بخش می توان رشد چشمگیری را در عرصه تولید شاهد بود.
وی بیان كرد: دانشگاه ارومیه، پارك علم و فناوری، جهاد دانشگاهی و سازمان فنی و حرفه ای آذربایجان غربی می توانند با متمركز كردن كارهای ابتكاری خود زمینه پیشرفت در حوزه فناوری را فراهم آورند.
وی با اشاره به اینكه توسعه پارك علم و فناوری با وسعتی كه هم اكنون دارد در شهر امكان پذیر نیست، افزود: مسئولان این پارك با همكاری راه و شهرسازی زمین هایی كه امكان واگذاری دارد را شناسایی كنند تا به صورت محدود در اختیارشان قرار گیرد.
استاندار آذربایجان غربی درباب نمایشگاه پژوهش و فناوری باز اظهار داشت: نمایشگاه بسیار خوبی بود و بخشی از مخترعان توانستند دستاوردهای خودشان را به نمایش بگذارند.
به گزارش برتریها به نقل از ایرنا نمایشگاه پژوهش فناوری و فن بازار استان با حضور محمدمهدی شهریاری، استاندار آذربایجان غربی و تعدادی از مسئولان استانی عصر روز سه شنبه در سالن نمایشگاه مجتمع فرهنگی ارومیه راه اندازی شد.
این نمایشگاه / 11 تا 13 دی ماه/ از ساعت 10 تا 12 بامداد و 16 تا 19 عصر در محل سالن نمایشگاه مجتمع فرهنگی ارومیه پذیرای علاقه مندان است.
9918/3072


1397/10/12
14:33:45
5.0 / ۵
4372
تگهای خبر: پژوهش , تولید , دانش , علم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد تولید محصول مورد نیاز كشور با پشتیبانی از نخبگان امكان پذیر است
نظر شما در مورد تولید محصول مورد نیاز كشور با پشتیبانی از نخبگان امكان پذیر است
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها