توئیتر میزبان بزرگترین افشای اطلاعاتی آلمان شد

توئیتر میزبان بزرگترین افشای اطلاعاتی آلمان شد به گزارش برتریها هكرها در بزرگترین هك و حمله سایبری تاریخ آلمان به حساب های كاربری خیلی از سیاست مداران و روزنامه نگاران فعال در این كشور نفوذ و دسترسی پیدا كردند.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، گروهی از هكرها و مجرمان سایبری در آلمان در ایام اخیر اطلاعات حساب های كاربری اشخاص مهمی نظیر سیاست مداران و روزنامه نگاران معروف و فعال در این كشور را در پلتفرم شبكه اجتماعی توئیتر منتشر نموده اند كه این اطلاعات شامل شماره تماس، آدرس پست الكترونیكی، مكالمات و چت های خصوصی، تصاویر پروفایل آنها در شبكه های اجتماعی مختلف و اطلاعات مربوط به حساب های مالی، اعتباری و بانكی آنها می گردد.
هكرها و مجرمان سایبری مذكور كه اطلاعات بالغ بر ۱۰۰ نفر از این افراد را به صورت عمومی در فضای مجازی منتشر نموده اند كه از ماه ها پیش به دنبال دسترسی و نفوذ به حساب های كاربری این افراد بوده اند تا بتوانند در یك موقعیت مناسب، این داده های بدست آمده را منتشر كنند.
هنوز انگیزه و هدف این مجرمان سایبری برای عمومی سازی و افشای اطلاعات شخصی، خصوصی و حرفه ای روزنامه نگاران، هنرمندان، سیاست مداران و افراد معروف در یوتیوب معلوم و مشخص نشده است.
طبق گزارش وب سایت هكرنیوز، همینطور گفته می گردد شناسه های شخصی و قراردادهای اجاره ای و همینطور پیام های صوتی و خصوصی رد و بدل شده میان آنها با همكاران و بستگان آنها هم در این حساب كاربری توئیتری كه ظاهرا به این هكرها و مجرمان سایبری متعلق می باشد، انتشار یافته است.
خیلی از كارشناسان و تحلیلگران فعال در حوزه امنیت سایبری بر این باورند كه این هك و حمله سایبری بزرگترین نفوذ هكرها و مجرمان سایبری به اطلاعات شخصی سایرین در طول تاریخ آلمان بوده است كه داده های محرمانه بسیاری را افشا كرده و در معرض دید عموم قرار داده است.1397/10/15
13:34:37
5.0 / ۵
4540
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد توئیتر میزبان بزرگترین افشای اطلاعاتی آلمان شد
نظر شما در مورد توئیتر میزبان بزرگترین افشای اطلاعاتی آلمان شد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها