توئیتر میزبان بزرگترین افشای اطلاعاتی آلمان شد

توئیتر میزبان بزرگترین افشای اطلاعاتی آلمان شد به گزارش برتریها هكرها در بزرگترین هك و حمله سایبری تاریخ آلمان به حساب های كاربری خیلی از سیاست مداران و روزنامه نگاران فعال در این كشور نفوذ و دسترسی پیدا كردند.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، گروهی از هكرها و مجرمان سایبری در آلمان در ایام اخیر اطلاعات حساب های كاربری اشخاص مهمی نظیر سیاست مداران و روزنامه نگاران معروف و فعال در این كشور را در پلتفرم شبكه اجتماعی توئیتر منتشر نموده اند كه این اطلاعات شامل شماره تماس، آدرس پست الكترونیكی، مكالمات و چت های خصوصی، تصاویر پروفایل آنها در شبكه های اجتماعی مختلف و اطلاعات مربوط به حساب های مالی، اعتباری و بانكی آنها می گردد.
هكرها و مجرمان سایبری مذكور كه اطلاعات بالغ بر ۱۰۰ نفر از این افراد را به صورت عمومی در فضای مجازی منتشر نموده اند كه از ماه ها پیش به دنبال دسترسی و نفوذ به حساب های كاربری این افراد بوده اند تا بتوانند در یك موقعیت مناسب، این داده های بدست آمده را منتشر كنند.
هنوز انگیزه و هدف این مجرمان سایبری برای عمومی سازی و افشای اطلاعات شخصی، خصوصی و حرفه ای روزنامه نگاران، هنرمندان، سیاست مداران و افراد معروف در یوتیوب معلوم و مشخص نشده است.
طبق گزارش وب سایت هكرنیوز، همینطور گفته می گردد شناسه های شخصی و قراردادهای اجاره ای و همینطور پیام های صوتی و خصوصی رد و بدل شده میان آنها با همكاران و بستگان آنها هم در این حساب كاربری توئیتری كه ظاهرا به این هكرها و مجرمان سایبری متعلق می باشد، انتشار یافته است.
خیلی از كارشناسان و تحلیلگران فعال در حوزه امنیت سایبری بر این باورند كه این هك و حمله سایبری بزرگترین نفوذ هكرها و مجرمان سایبری به اطلاعات شخصی سایرین در طول تاریخ آلمان بوده است كه داده های محرمانه بسیاری را افشا كرده و در معرض دید عموم قرار داده است.1397/10/15
13:34:37
5.0 / 5
4171
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها