هند و سوریه متقاضی دانش فنی محصولات موسسه رازی هستند

هند و سوریه متقاضی دانش فنی محصولات موسسه رازی هستند برتریها: رئیس موسسه تحقیقات واكسن و سرم سازی رازی با اشاره به تهیه پیش نویس و امضای قرارداد با بخش خصوصی، اظهار داشت كه كشورهای هند و سوریه متقاضی انتقال دانش فنی محصولات این موسسه هستند.


به گزارش روز سه شنبه ایرنا از روابط عمومی موسسه تحقیقات واكسن و سرم سازی رازی، دكتر علی اسحاقی با اشاره به تقاضای شركت هایی از كشورهای هند و سوریه به منظور انتقال فناوری محصولات این موسسه اظهار داشت: مذاكراتی باز با بخش خصوصی كشورمان برای تولید واكسن های دام و طیور انجام شده است.
وی از اعلام سه نوبت فراخوان برای جلب مشاركت بخش خصوصی و انتقال فناوری آگاهی داد و اظهار داشت: مذاكراتی برای تولید واكسن های مورد مصرف طیور و باز فرآورده های بیولوژیك مورد استفاده در دام انجام شده كه الان در مرحله مطالعاتی قرار دارد، همین طور با برخی شركت های خصوصی باز وارد مذاكره برای انعقاد قرارداد شده ایم.
وی اشاره كرد: بدین منظور چهار قرارداد برای تولید كیت تشخیصی یون، بروسلوز گاو، بروسلوز گوسفند و كیت تشخیص بیماری های ژنتیكی و مباحث مربوط به بایوانفورماتیك منعقد شده و تهیه پیش نویس برخی قراردادهای همكاری با فناوران و سرمایه گذاران برای تولید آزمایشگاهی، نیمه صنعتی و صنعتی فرآورده های مورد نیاز كشور به منظور قطع واردات در حال انجام می باشد.
رئیس موسسه رازی اشاره كرد: مذاكره با شركت هایی از كشور های هندوستان و سوریه باز برای انتقال فناوری و فروش محصولات انجام شده است.
اسحاقی همین طور از مذاكره برای صادرات به كشورهای هند، پاكستان، سوریه و آذربایجان برای واكسن های انسانی، طیور و سرم های درمانی آگاهی داد.
موسسه تحقیقات واكسن و سرم سازی رازی، هفته گذشته نود و چهارمین سال فعالیت خودرا جشن گرفت.
این موسسه از سال 1303 تابحال در منطقه حصارك كرج فعالیت می كند.
6156/ 6155


1397/10/25
16:15:16
5.0 / ۵
4494
تگهای خبر: تولید , دانش , شركت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد هند و سوریه متقاضی دانش فنی محصولات موسسه رازی هستند
نظر شما در مورد هند و سوریه متقاضی دانش فنی محصولات موسسه رازی هستند
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها