واژگونی جرثقیل در اشرفی اصفهانی بعلاوه عكس

واژگونی جرثقیل در اشرفی اصفهانی بعلاوه عكس برتریها: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از واژگونی یك دستگاه جرثقیل در خیابان اشرفی اصفهانی تهران آگاهی داد.سید جلال ملكی در گفت و گو با ایسنا در این باره اظهار نمود: ساعت ۱۲ و ۴۰ دقیقه امروز یك مورد حادثه واژگونی یك دستگاه جرثقیل سنگین در یك پروژه ساختمانی در بزرگراه اشرفی اصفهانی، شهرك نفت تهران‬ به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی شهرداری تهران اعلام گردید كه بلافاصله دو ایستگاه به محل اعزام شدند. ‏

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به مشاهدات آتش نشانان در محل حادثه اظهار داشت: آتش نشانان در مدت زمان چهار دقیقه در محل حاضر شدند و مشاهده نمودند كه در یك پروژه كارگاهی یك دستگاه جرثقیل حدود ۶۰ تنی مشغول باربرداری و سوار كردن یك دستگاه جرثقیل تاور كرین بود كه به سبب بی احتیاطی و رعایت نكردن اصول ایمنی و بی دقتی در محاسبه آواربرداری جرثقیل ۶۰ تنی به حالت نیمه واژگون درآمد. این جرثقیل در همان حالت با چهار دستگاه كانكس كه در محوطه همین پروژه، قسمتی از یك اتاقك برق همین طور دیوار مشرف به حیاط ملك مسكونی برخورد كرده بود.

وی اضافه كرد: راننده اپراتور مردی حدوداً ۳۵ ساله بود كه در این حادثه گرفتار مصدومیت شد. آتش نشانان همزمان با انجام ایمن سازی های لازم این فرد را به عوامل اورژانس تحویل دادند تا دقایق دیگر آتش نشانان ایمن سازی محل را به اتمام می رسانند و به مسئولان پروژه تحویل خواهند داد.


1397/11/28
15:40:56
5.0 / ۵
4235
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد واژگونی جرثقیل در اشرفی اصفهانی بعلاوه عكس
نظر شما در مورد واژگونی جرثقیل در اشرفی اصفهانی بعلاوه عكس
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها