اشتراك گذاری تجربیات آتش نشانی های دنیا

اشتراك گذاری تجربیات آتش نشانی های دنیا برتریها: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران بر لزوم استفاده از تجربیات و به اشتراك گذاری تجربیات مستمر آتش نشانی های سراسر كشور با یكدیگر تاكید كرد.


سید جلال ملكی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به برگزاری سومین همایش ملی و نخستین همایش بین المللی آتش نشانی و ایمنی شهری اظهار نمود: ما باید در آموزش هایمان از تجربیات جهانی آتش نشانی های دیگر كشورها استفاده نماییم و البته این تجربیات و آموزش ها را به صورت بومی در كشور خود به كار گیریم و با شرایط، اقلیم و فضاهای شهری كشور خودمان متناسب سازی نماییم كه این مسئله باز در همایش مورد تاكید قرار گرفت.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران افزود: ارتباط ایستگاهای آتش نشانی با یكدیگر باز امر مهمی است، در واقع صرفاً نباید به تجربیات خارج از كشور اكتفا نماییم بلكه باید سازمان های مختلف آتش نشانی تجربیات خودرا از عملیات ها به اشتراك گذاشته و این روند به شكل مستمر ادامه داشته باشد، به صورتی كه اگر ماموریت خاصی با دستاورد جدیدی در شهری صورت گرفت دیگر آتش نشانی ها باز بتوانند از این دستاورد استفاده نماید.
وی ادامه داد: حتی این آمادگی وجود دارد كه ما باز تجربیات و دانش خودرا با آتش نشان های دیگر شهرها به اشتراك بگذاریم و نیروهای آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران چه در چارچوب نیروی عملیات و چه در چارچوب كارشناسی می توانند نیروهای دیگر در حوادث یاری كنند. می توان گفت تاكنون باز این روند وجود داشته است.
ملكی در ادامه با اشاره به اینكه نباید تصور نماییم كه همایشی برگزار گردید و دوره های آموزشی اختتام یافت، اظهار داشت: این همایش می تواند محلی برای آغاز یك مسیر ادامه دار باشد و من امیدوارم دستگاه های مختلف، آتش نشانی های مختلف، پژوهشگران، چهره های دانشگاهی و... ارتباطی كه در این همایش و همایش های قبلی با آتش نشانی به دست آوردند ادامه داده و همكاری ما باز بین آتش نشانی تهران و آتش نشانی های دیگر شهرها ادامه پیدا كند. پیش بینی می كنم اگر این همكاری ادامه دار باشد، دانش ما در مواجه با خطرات و حوادث افزایش یافته و این به نفع همه ما خواهد.
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در انتها با اشاره به اینكه این همایش ها می تواند به اشتراك گذاشتن دستاوردها را افزایش دهد، اظهار داشت: با به اشتراك گذاشن دستاوردها می توانیم در حوزه پیشگیری، مقابله با حوادث و... پیشرفت هایی داشته باشیم و سطح ایمنی را ارتقاء دهیم.1397/12/09
16:02:00
5.0 / ۵
4403
تگهای خبر: پژوهش , خدمات , دانش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد اشتراك گذاری تجربیات آتش نشانی های دنیا
نظر شما در مورد اشتراك گذاری تجربیات آتش نشانی های دنیا
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها