۴ زخمی به دنبال برخورد رعد و برق به آكروپولیس آتن

۴ زخمی به دنبال برخورد رعد و برق به آكروپولیس آتن برتریها: مقامات یونان اعلام نمودند روز گذشته (چهارشنبه) به دنبال برخورد یك رعد و برق به ˮآكروپولیسˮ آتن دو تن از بازدیدكنندگان و دو تن از نگهبانان این مجموعه تاریخی-فرهنگی مجروح شده اند اما این مجموعه باستانی صدمه ای ندیده است.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، بیانیه وزرات فرهنگی یونان اعلام نموده رعد و برق به برق گیر این قلعه كه از ساختمان مرمر ۲۵۰۰ ساله آكروپولیس جداست، برخورد كرده است. اثر برخورد این رعد و برق به برق گیر به پنجره های شیشه ای دو اتاقك نگهبانی این مجموعه منتقل شده و دو نگهبان و دو بازدیدكننده زن كه گرفتار برق گرفتگی شدند، به بیمارستان منتقل شده اند.
"آكروپولیس"، سایت میراث جهانی یونسكو، محبوب ترین سایت باستانشناسی یونان است كه تنها در سال قبل ۳.۱۵ میلیون بازدید كننده را جذب كرده است.
طبق اعلام وزارت فرهنگ یونان هیچ یك از بناهای تاریخی این مجموعه در اثر برخورد رعد و برق لطمه ندیده اند.
دو بازدید كننده مجروح شده در این حادثه سپس دریافت درمان های اولیه از بیمارستان مرخص شده اند اما دو نگهبان بنا به دلیلهای احتیاطی در بیمارستان باقی مانده اند.
بیشتر بخش های یونان طی روزهای اخیر شاهد بارندگی های غیرمعمول و مداوم بوده است و روز دوشنبه مركز آتن با تگرگ هایی بزرگ سفیدپوش شد.
بنا بر گزارش آسوشیتد پرس، "آكروپولیس" یكی از مرتفع ترین نقاط مركز شهر بوده و در گذشته به سبب برخورد رعد و برق ها لطمه دیده است.
1398/01/29
14:15:00
5.0 / ۵
5108
تگهای خبر: سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد ۴ زخمی به دنبال برخورد رعد و برق به آكروپولیس آتن
نظر شما در مورد ۴ زخمی به دنبال برخورد رعد و برق به آكروپولیس آتن
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها