گوشی جدیدی كه از دو طرف تا می شود!

گوشی جدیدی كه از دو طرف تا می شود! به گزارش برتریها رسانه های كره جنوبی اخیرا اخبار و گزارش هایی را در خصوص تلاش سامسونگ برای تولید گوشیهای تاشو كه نمایشگر آنها از دو طرف تا می شوند، اطلاع داده اند.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، سامسونگ و هواوی بعنوان دو غول تكنولوژی و شركت تولیدكننده موبایل در جهان كه در زمینه توسعه گوشیهای هوشمند تاشو تلاش های زیادی كرده و سرانجام دو مدل گوشی جدید مجهز به صفحه نمایش تاشو و انعطاف پذیر را معرفی و رونمایی كردند، حالا بر مبنای اخبار جدیدی كه بعضی از رسانه ها در كره جنوبی منتشر نموده اند، انتظار می رود پروژه بعدی این شركت تولید گوشیهای تاشویی است كه نمایشگر آنها از دو طرف خم می شوند.
با اینكه هنوز سامسونگ این اخبار را رد یا تأیید نكرده است، به عقیده خیلی از كارشناسان و تحلیلگران فعال در حوزه فناوری عملی سازی چنین پروژه و طرحی با عنایت به عدم موفقیت این شركت در عرضه به موقع گلكسی فولد و به مشكل برخوردن صفحه نمایش آن، بسیار دشوار و تا حدی غیر ممكن خواهد بود.
این دو طرح مفهومی كه تحت عنوان G-type و S-type شناخته شده اند، دو قسمت از صفحه نمایش به سمت داخل تا می شوند. این در شرایطی است كه در طرح دیگر یعنی S، صفحه نمایش مانند طرح G به سه قسمت مساوی تقسیم می شود و یك سوم آن روی صفحه میانی قرار گرفته و قسمت دیگر در زیر این صفحات جای می گیرد.
هر دو این دو طرح بزرگ تر از صفحه نمایش ۷.۳ اینچی در حالت تا نشده هستند كه یكی از آنها در حالت خم، ۸ اینچ و دیگری هم دارای ۱۳ اینچ صفحه نمایش خواهد بود.
طبق گزارش وب سایت سی نت، البته به قول این كارشناسان، همه این طرح های مفهومی تنها در صورتی تبدیل به ایده های عملی خواهند شد كه سامسونگ بتواند مشكل گلكسی فولد خویش را برطرف كرده و اعتماد كاربران به گوشیهای تاشو را به خود جلب نماید. در غیر این صورت، گوشی هوشمندی كه نمایشگر آن از دو طرف تا شود هم بدون شك با مشكلات بیشتری مواجه خواهد شد و اعتماد كاربران به كلی به چنین محصولاتی از بین خواهد رفت.1398/02/04
14:06:34
5.0 / ۵
4708
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد گوشی جدیدی كه از دو طرف تا می شود!
نظر شما در مورد گوشی جدیدی كه از دو طرف تا می شود!
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها