تندباد در تهران، احتمال رگبار باران در پایتخت

تندباد در تهران، احتمال رگبار باران در پایتخت برتریها: به دنبال وقوع تندباد در غالب نقاط تهران بر طبق اعلام سازمان هواشناسی اظهار داشت: وزش باد شدید تا یكی دو ساعت دیگر در تهران ادامه خواهد داشت.


احد وظیفه مدیر كل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی در گفت و گو با ایسنا گفت: تند باد در تهران موجب خیزش گرد و خاك شده است.
وی اظهار داشت: عصر امروز و امشب احتمال رگبار باران در تهران وجود دارد.
به گفته وظیفه، وقوع تند باد و رگبار باران در تهران از قبل پیش بینی و حتی یك ساعت پیش از وقوع هم اطلاع رسانی شده بود كه وزش باد شدید در تهران خصوصاً نیمه شمالی پایتخت داریم.
وظیفه با تاكید بر اینكه شدت باد به وجود آمده در تهران به تدریج در حال ضعیف شدن است، اظهار داشت: امروز بارش قابل توجهی نخواهیم داشت و اگر بارشی صورت بگیرد به صورت پراكنده است.
وی اشاره كرد: شدت وزش باد به سبب نبود بارش است و وقوع چنین بادهایی ناشی از ناپایداری محلی است كه معمولا در اواخر روز رخ می دهد و یك دفعه اوج می گیرد، البته گذرا است.
مدیر كل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی در مورد احتمال وزش باد شدید در تهران طی روزهای آینده اظهار داشت: فردا هم احتمال وزش باد در تهران وجود دارد اما انتظار می رود وزش باد روز دوشنبه ششم خرداد شدیدتر باشد.1398/03/04
21:40:10
5.0 / ۵
4400
تگهای خبر: پایتخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد تندباد در تهران، احتمال رگبار باران در پایتخت
نظر شما در مورد تندباد در تهران، احتمال رگبار باران در پایتخت
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها