تا پایان سال ۹۷

ضریب نفوذ اینترنت در ایران بیشتر از ۹۰ درصد شد

ضریب نفوذ اینترنت در ایران بیشتر از ۹۰ درصد شد برتریها: تعداد مشتركان اینترنت تا آخر سال ۱۳۹۷ به بیشتر از ۷۴ میلیون رسیده و ضریب نفوذ اینترنت را به بیشتر از ۹۰ درصد رسانده است.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، تعداد مشتركان اینترنت پهن باند طبق آخرین آمار منتشرشده در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تا آخر سال ۹۷، ۷۴ میلیون و ۵۱۸ هزار و ۵۹۵ است كه شامل ۶۴ میلیون و ۱۳۷ هزار و ۱۱۲ مشترك اینترنت پهن باند سیار و ۱۰ میلیون و ۳۸۱ هزار و ۴۸۳ مشترك اینترنت پهن باند ثابت می شود.
این در شرایطی است كه تعداد مشتركان اینترنت پهن باند ثابت در سال ۱۳۹۵، بیشتر از ۳۳ میلیون در بخش پهن باند سیار و بیشتر از ۹ میلیون در بخش پهن باند ثابت بود و در سال ۹۶ این آمار به بیشتر از ۵۳ میلیون برای مشتركان پهن باند سیار رسیده و مشتركان پهن باند ثابت هم با افزایشی بیشتر از ۳۰۰ هزار مشترك مواجه بودند.

همینطور مطابق این آمار، ضریب نفوذ اینترنت پهن باند تا آخر سال ۹۷، ۹۰.۷۸ درصد است كه ۷۸.۱۴ درصد آن مربوط به ضریب نفوذ اینترنت پهن باند سیار و ۱۲.۶۵ درصد ضریب نفوذ اینترنت پهن باند ثابت است. این در شرایطی است كه سال ۹۶، ضریب نفوذ اینترنت پهن باند در سال ۹۵، بیشتر از ۵۳ درصد و در سال ۹۶، بیشتر از ۷۸ درصد بود.


منبع:

1398/03/24
13:15:54
5.0 / ۵
4108
تگهای خبر: اینترنت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد ضریب نفوذ اینترنت در ایران بیشتر از ۹۰ درصد شد
نظر شما در مورد ضریب نفوذ اینترنت در ایران بیشتر از ۹۰ درصد شد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها