گفت و گوی اعضای خانواده یك مسئولیت زنانه نیست

گفت و گوی اعضای خانواده یك مسئولیت زنانه نیست به گزارش برتریها معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده تصریح كرد: مبحث گفت و گوی اعضای خانواده یك مسئولیت زنانه نیست و مردها هم مسئول هستند در اجرای آن كمك كنند.به گزارش برتریها به نقل از ایسنا معصومه ابتكار در جلسه فعالان حوزه زنان و خانواده، سازمان های مردم نهاد و همایش در پای آب در بجنورد با اشاره به اینكه مطالعه طرح ملی گفت و گوی خانواده در ۳۱ استان كشور اجرایی شده است، اظهاركرد: نتایج نشان داده است كه مهارت ارتباط و لزوم آموزش ارتباط بسیار پراهمیت است.

وی با اشاره به اینكه مرحله اول این طرح در خراسان شمالی هم اجرایی شده است، اظهار داشت: مرحله دوم طرح هم در حال اجراست و لزوم دارد طرح با مشاركت دانشگاهیان و سازمان های مردم نهاد توسعه یابد تا بتوانیم با این مهارت ها خانواده ایرانی را تقویت نماییم.

ابتكار با اشاره به اینكه یكی از مولفه های طرح گفت و گوی خانواده، موفقیت و پیشرفت خانواده است، اظهار نمود: بدون یك خانواده موفق، اقتصاد، جامعه و نسلی موفق نخواهیم داشت.

وی به برگزاری نشست منطقه ای برای افزایش توان افزایی سازمان های مردم نهاد هم اشاره نمود و اظهار داشت: علاوه بر آن طرح درپای آب در استان های مختلف در حال اجراست و شبكه سازی بین زنان برای اصلاح آلودگی مصرف آب و انرژی در حال انجام می باشد.

ابتكار تصریح كرد: الگوی مصرف در كشور ما الگوی مصرف پایداری نیست و الگوی مصرف غذا نشان داده است كه در كشور ما یك سوم از غذایی كه كشاورز تولید می كند از مزرعه تا سر سفره هدر می رود.

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده در انتها اظهار داشت: با افزایش قیمت، میزان پسماند تولیدی كاهش یافته چونكه حساسیت ها روی مصرف افزایش یافته است و در این میان سازمان های مردم نهاد نقش اساسی دارند.
1398/05/07
21:11:54
5.0 / ۵
4129
تگهای خبر: تولید , دانش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد گفت و گوی اعضای خانواده یك مسئولیت زنانه نیست
نظر شما در مورد گفت و گوی اعضای خانواده یك مسئولیت زنانه نیست
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها