هوشمند سازی جاده ای موثر در كاهش سوانح ترافیكی

هوشمند سازی جاده ای موثر در كاهش سوانح ترافیكی به گزارش برتریها رئیس پلیس راه كشور لازمه مدیریت صحیح چالش های ترافیكی را اشراف اطلاعاتی، پیشبینی درست و تحلیل دقیق شرایط دانست.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، سردار سید تیمور حسینی در جلسه قرارگاه كاهش تصادفات پلیس راه و راهور شرق استان تهران، ضمن تبریك دهه ولایت اظهار داشت: یكی از مهم ترین رویكردهای ناجا در حوزه ترافیكی، افزایش كارایی و ارتقای اثربخشی اقدامات و بهره گیری صحیح و هدفمند از ظرفیت ها و تلاش های كاركنان است.

وی با تاكید بر اینكه پلیس باید در تراز نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد اضافه كرد: كاركنان پلیس باید همانگونه كه در شان مردم است خدمت و بهترین خدمات را برای آسایش شهروندان ارائه نمایند.

سردار حسینی استفاده از فرایندهای هوشمند سازی جاده ای را در بحث كاهش سوانح و بحران ترافیك مهم ارزیابی كرد و اضافه كرد: كاهش صدمات ناشی از سوانح و كوشش برای نجات جان انسان ها و مرتفع سازی نتایج منفی ناشی از سوانح رانندگی با عزمی جمعی مورد تاكید مقام معظم رهبری است.
وی با اشاره به سه شاخصه مهم پلیس راه در مدیریت صحیح چالش های ترافیكی در خصوص اشراف اطلاعاتی، پیشبینی درست و تحلیل دقیق شرایط، بیان كرد: هوشمند سازی محیطی، افزایش قانون مداری و نهادینه شدن فرهنگ ترافیكی مطلوب در كلیه آحاد اجتماعی همچون برنامه ها و اولویت های فرهنگی پلیس راه ناجا در ارتقاء ایمنی محیط ترافیكی است.
رئیس پلیس راه كشور، در انتها ابراز امیدواری كرد: با حركت در راه اجرای قانون و ایجاد روحیه همبستگی در میان تمام آحاد مردم و دستگاه ها روز به روز شاهد وضعیت بهتر ترافیك در معابر درون و برون شهری بخصوص شرق استان تهران باشیم.
برپایه گزارش سایت پلیس، در ادامه سردار عزیزی فرمانده انتظامی شرق استان تهران ضمن تبریك دهه ولایت و امامت با اشاره به اینكه نیروی انتظامی تعهد دارد با تمام توان در خدمت امنیت مردم باشد تصریح كرد: كاركنان انتظامی شرق استان تهران در كنار راهور تمام تلاش خویش را معطوف به كاهش سوانح و به حداقل رسیدن تلفات جاده ای می كنند.
وی با تاكید بر مسئول سازی در حوزه ترافیك اضافه كرد: با انجام كار تكرای نمی گردد نتیجه متفاوت گرفت و باید رویكرد علمی را در كنار ذهنیت در جهت تحول بكار برد.
منبع:

1398/05/30
22:02:28
5.0 / ۵
4952
تگهای خبر: خدمات , سایت , علم , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد هوشمند سازی جاده ای موثر در كاهش سوانح ترافیكی
نظر شما در مورد هوشمند سازی جاده ای موثر در كاهش سوانح ترافیكی
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها