كشف بیشتر از ۳۰۰ میلیون ریال لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق در تهران

كشف بیشتر از ۳۰۰ میلیون ریال لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق در تهران به گزارش برتریها معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی از كشف بیشتر از ۳۰۰ میلیون ریال كالای آرایشی و بهداشتی قاچاق در مردادماه ۹۸ در منطقه تحت پوشش دانشگاه اطلاع داد.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، بازرسان نظارت بر فرآورده های آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و داروی دانشگاه با انجام ۱۵ بازرسی در طول مردادماه ۹۸ از مراكز عرضه لوازم آرایشی و بهداشتی در مناطق تحت پوشش دانشگاه موفق به كشف ۱۳ قلم كالای قاچاق به ارزش تقریبی ۳۰۲ میلیون ریال شدند.
برپایه این گزارش در پنج بازرسی انجام شده در بازه زمانی مذكور كه پیرو شكایات مردمی صورت گرفت، كالاهای غیرمجاز و قاچاق فاقد برچسب اصالت كالا و مجوزهای لازم از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی كشف و ضبط شد.
بنابر اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشكی شهیدبهشتی، همینطور در این بازدیدها شش كارخانه و كارگاه به منظور بازرسی و نظارت بر مراحل و شرایط تولید كارخانجات محصولات آرایشی و بهداشتی توسط بازرسان مورد ارزیابی قرار گرفتند و پرونده های متخلفان جهت بررسی بیشتر به مراجع قضایی ارسال شد.1398/06/11
14:29:30
5.0 / ۵
4621
تگهای خبر: تولید , دانش , مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد كشف بیشتر از ۳۰۰ میلیون ریال لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق در تهران
نظر شما در مورد كشف بیشتر از ۳۰۰ میلیون ریال لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق در تهران
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها