فرماندار تهران خبر داد

وجود 844 راننده لیسانسه در سرویس مدارس تهران

وجود 844 راننده لیسانسه در سرویس مدارس تهران به گزارش برتریها فرماندار تهران با اشاره به وجود 844 راننده با مدرك لیسانس برای سرویس مدارس در شهر تهران اظهار داشت: برخی از رانندگان سرویس مدارس در تهران دارای مدرك فوق لیسانس و حتی دكتری هستند.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، عیسی فرهادی درآیین رونمایی از برچسب ویژه مدارس شهر تهران با اشاره به اینكه آموزش وپرورش بزرگترین سرمایه در كشور است و هیچ زیر ساختی مهمتر از آن نیست، اظهار داشت: در حقیقت تربیت انسان به عهده این نهاد است و كاری مهمتر از تربیت انسان ها وجود ندارد. شهدا تربیت شده همین مكتب هستند و در دوران دفاع مقدس 36 هزار دانش آموز و 4000 معلم به شهادت رسیدند.
وی افزود: ما شرایط سختی را طی كردیم؛ در حوزه تحریم ها، بازسازی و رفع محرومیت ها، ولی تعلیم و تربیت باوجود وجود همه مشكلات محور توسعه كشور قرار گرفته به نحوی كه خوشبختانه امروز در دورترین روستاها حتی برای یك دانش آموز، یك معلم مشغول فعالیت است تا كسی از تحصیل باز نماند. البته بدون شك تا رسیدن به جایگاه واقعی آموزش و پرورش فاصله بسیاری داریم.
فرهادی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح كرد: در حوزه ایمن سازی مدارس و فراهم كردن زیر ساخت ها باید هزینه كرد بالایی داشته باشیم اما به علت كمبود اعتبارات هزینه كردها خیلی كم است. می طلبد همه امكانات كشور به سمت تجهیز و توسعه آموزش و پرورش به كار گرفته شود. می طلبد همه دلسوزان نظام، رسانه ها و اولیا و همه امكانات گرایشی به سمت تقویت آموزش و پرورش داشته باشند تا در آینده شاهد توفیقات بسیار باشیم.

وجود 264 مدرسه با قدمت بالای 60 سال در تهران
فرماندار تهران با اشاره به این كه كشور ما مورد هجمه دشمن بوده اماتوانسته ایم باوجود این هجمه ها در خیلی از زمینه ها توسعه و پیشرفت مناسب داشته باشیم و در رتبه نخست دنیا قرار بگیریم، اضافه كرد: تهران، یك دوازدهم جمعیت دانش آموزی كشور وجود دارد ولی در بحث امكانات در رتبه های آخر قرار دارد. در حوزه مدارس فرسوده تهران با هیچ كجای كشور قابل قیاس نیست به شكلی كه 264 مدرسه با قدمت بالای 60 سال در تهران وجود دارد.
فرهادی تصریح كرد كه برای مثبت كردن چشم انداز توسعه كشور راهی جز تقویت آموزش و پرورش نداریم. باید مشكلات آموزش و پرورش حل شود و در این راستا هم همه باید همكاری داشته باشیم.
فرماندار تهران در مورد سرویس مدارس در شهر تهران هم اظهار داشت: باید اطمینان لازم برای اولیا فراهم گردد و در این راستا با همه توان در خدمت دانش آموزان تهرانی باشیم. ساماندهی سرویس ها اطمینانی در بحث های اخلاقی و تعلیم و تربیت بوجود آورده است. امروز 844 نفر از رانندگان سرویس مدارس دارای مدرك لیسانس هستند و برخی از آنها هم فوق لیسانس و حتی دكترا دارند. بدین سان رانندگان سرویس ها هم تحت نظارت كامل هستند و این می تواند اطمینان بیشتری را حاصل كند.1398/06/25
13:33:42
5.0 / ۵
4512
تگهای خبر: دانش , سرویس , علم , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد وجود 844 راننده لیسانسه در سرویس مدارس تهران
نظر شما در مورد وجود 844 راننده لیسانسه در سرویس مدارس تهران
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها