مدیركل امور مالیاتی استان:

پزشكان ایلامی در پرداخت مالیات خوش حساب هستند

پزشكان ایلامی در پرداخت مالیات خوش حساب هستند برتریها: مدیركل امور مالیاتی استان ایلام از فعالان بخش درمان خواست از فرصت باقی مانده جهت ثبت نام در سامانه پایانه فروشگاهی استفاده كنند.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، منطقه ایلام، « عزیزالله عباس پور» در دیدار با دكتر «فلاحی» رئیس سازمان نظام پزشكی استان با بیان این مطلب، اظهار نمود: با عنایت به اتمام فراخوان ثبت نام سامانه فروشگاهی(پایان شهریور ماه) از فعالان بخش درمان كه بر طبق بند (ی) تبصره (6) قانون بودجه سال 1398 مشمول ثبت نام در نظام سامانه فروش و استفاده از پایانه فروش هستند، انتظار است در این زمینه اقدام نمایند تا مشمول جرایم مالیاتی نشوند.
وی با اشاره به لزوم عمل به تكالیف قانونی از طرف مؤدیان، اشاره كرد: مكانیزه شدن سیستم های دریافت مالیات یك مصوبه كلی در بودجه 98 بوده كه صرفاً شامل پزشكان نمی گردد و حداقل 15 عنوان از سایر صاحبان مشاغل ملزم به استفاده از سامانه فروشگاهی هستند.
مدیركل امور مالیاتی استان ایلام جامعه فرهیخته و تلاشگر پزشكی را از صنوف خوش حساب استان در زمینه پرداخت مالیات ارزیابی و اشاره كرد: خوشبختانه بیشتر قریب به اتفاق فعالان این حوزه اظهار نامه مالیاتی ارائه می دهند و این اظهارنامه ها نیز رسیدگی و قطعی می شوند و صرفاً دستگاه كارت خوان معیار محاسبه مالیات نمی باشد.
وی اظهار داشت: بیشتر پزشكان سطح استان با بیمه ها طرف قرارداد هستند و اطلاعات مالی پزشكان از این طریق رصد و بررسی شده و قابل دسترسی است همین طور برمبنای بررسی های صورت گرفته تمامی مطب ها در سطح استان دارای دستگاه كارت خوان هستند و اگر مطبی كارت خوان نداشته باشد، مردم به ما اطلاع می دهند.
فلاحی رئیس سازمان نظام پزشكی استان ایلام نیز در این دیدار با تاكید بر ضرورت پرداخت مالیات از طرف صنوف مختلف اظهار نمود: پرداخت مالیات و حركت در راه اجرای قانون امری بدیهی است، اما اعمال هجمه مقابل جامعه پزشكی كه با وجود شرایط استان به ارائه خدمات در بخش بهداشت و درمان می پردازند موجب بی انگیزگی این قشر می شود.
وی اشاره كرد: تعداد معدودی از پزشكان استان ایلام درآمدهای بالایی دارند و درباب سوژه مالیات، این قشر همواره به تكالیف قانونی خود عمل می كنند.
منبع:

1398/06/30
20:10:45
5.0 / ۵
4635
تگهای خبر: خدمات , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد پزشكان ایلامی در پرداخت مالیات خوش حساب هستند
نظر شما در مورد پزشكان ایلامی در پرداخت مالیات خوش حساب هستند
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها