بیشتر از ۸۰ درصد از ظرفیت پاركینگ های داخل شهر مهران پر شد

بیشتر از ۸۰ درصد از ظرفیت پاركینگ های داخل شهر مهران پر شد برتریها: رئیس پلیس راهور ناجا اعلام نمود كه برابر گزارش های عرضه شده بیشتر از ۸۰ درصد از ظرفیت پاركینگ های داخل شهر مهران پر شده است.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، سردار سید كمال هادیانفر در مورد وضعیت ترافیكی در معابر منتهی به پایانه های مرزی اربعین اظهار داشت: برابر گزارش های واصله حدودا بیشتر از ۸۰ درصد از ظرفیت پاركینگ های داخل شهر مهران پر شده و بخش زیادی از پاركینگ های داخل شهر مهران كه از قبل برای جانمایی خودرو های سواری پیشبینی شده و همینطور پایانه بركت در حال پر شدن است.

وی با اشاره به اینكه بیشترین حجم تردد زائرین در مرز مهران است، اظهار داشت: طبق آخرین گزارش ها بار سنگین اما راون ترافیكی در دو سه محدوده از محور ایلام به مهران را داریم. همینطور ابلاغ گردیده تا همكاران نهایت تسهیلات را برای تردد زائرین داشته باشند، اما لازم است كه زائرین و رانندگان هم با ماموران پلیس همكاری داشته باشند.

رئیس پلیس راهور ناجا در مورد وضعیت ترافیكی در خسروی هم اظهار داشت: امروز تعداد زائرین در مرز خسروی بیشتر از روز گذشته است، اما خوشبختانه در مجموعه مرز خسروی، سر پل ذهاب و قصر شیرین و محورهای منتهی به مرز مشكل خاصی نداریم. در همین راستا هم سفارش ما به زائرین این است كه اگر مسیر استان مبدا حركتشان به مرز خسروی نزدیك تر است به سمت این مرز بروند و فقط این نكته را مدنظر قراردهند كه مرز خسروی ۲۴ ساعت هم و فقط تا ساعت ۱۶ پذیرش دارد.
وی درباره دو مرز شلمچه و چذابه هم اظهار داشت: در شلمچه و چذابه ترافیك روان است و تراكم بار در مرزهای منتهی به مرز شلمچه مدیریت شده است.

هادیانفر كه در یك برنامه رادیویی صحبت می كرد درمورد كاپوتاژ وسایل نقلیه هم اظهار داشت: مجوز كاپوتاژ تنها برای ۴۰۰ دستگاه اتوبوس صادر شد كه تا روز گذشته ۱۰۶ دستگاه از مرز عبور كردند و بقیه هم در حال عبور هستند. این تردد تنها از مرز چذابه امكان دارد.
هادیانفر افزود: به صورت كلی با عنایت به محدودیت بوجود آمده از جانب دولت عراق كاپوتاژ خودروی های سواری تا آخر مهر ماه به عراق ممنوع بوده و امكان سفر با خودروی شخصی به عراق برای زیارت اربعین وجود ندارد.

او همینطور در مورد تصادفات رانندگی هم اظهار داشت: طی این مدت شاهد كاهش ۳۱ درصدی تعداد كل تصادفات بودیم. بیشترین تصادفاتی كه در ۷۲ ساعت گذشته رخ داده به علت خستگی و خواب آلودگی راننده بوده است، بنابراین هم لازم است كه زائرین و رانندگان زمان سفر خویش را طوری برنامه ریزی كنند تا خواب كافی و استراحت مناسب داشته باشند.1398/07/19
19:05:30
5.0 / ۵
4534
تگهای خبر: مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد بیشتر از ۸۰ درصد از ظرفیت پاركینگ های داخل شهر مهران پر شد
نظر شما در مورد بیشتر از ۸۰ درصد از ظرفیت پاركینگ های داخل شهر مهران پر شد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها