آلودگی نرم افزارهای خدمات تلفن ثابت

آلودگی نرم افزارهای خدمات تلفن ثابت به گزارش برتریها شركت مخابرات منطقه اصفهان آلوده بودن برنامه كاربردی (اپلیكیشن) مربوط به عرضه خدمات الكترونیكی تلفن ثابت را رد كرد.


به گزارش برتریها به نقل از ایرنا، روابط عمومی مخابرات منطقه اصفهان روز سه شنبه اعلام نمود: در پی انتشار مطلبی در برخی از شبكه های اجتماعی مبنی بر آلوده بودن برنامه عرضه خدمات الكترونیكی تلفن ثابت به بد افزار مخرب، این مطلب انتشار یافته رد می گردد.
مدیر فناوری اطلاعات مخابرات استان اصفهان با اشاره به بررسی های صورت گرفته در ایام گذشته توسط متخصصان مربوطه بر آلوده نبودن نرم افزار مذكور به هرگونه ویروس یا بد افزار مخرب تصریح كرد.
احمد شاه میرزایی با اشاره به اینكه آلوده بودن دستگاه تلفن همراه یك كاربر بر فرض صحت هم می تواند علل مختلفی داشته باشد، از كاربران خواست به منظور جلوگیری از ورود بدافزار به گوشی تلفن همراه خود، همواره نرم افزارهای كاربردی تلفن همراه را از منبع اصلی بارگیری (دانلود) كنند.
منبع اصلی نرم افزار مورد بحث، پورتال خدمات الكترونیكی مخابرات استان اصفهان به آدرس e. tce. ir است.
در برنامه كاربردی خدمات الكترونیكی تلفن ثابت، خدماتی مانند مشاهده و پرداخت قبض، استعلام قبض به روز، تسویه قبض به روز و اعلام و پیگیری خرابی تلفن عرضه می گردد.
استان اصفهان دارای حدود 2 میلیون و 500 هزار شماره تلفن ثابت با ضریب نفوذ 47 درصد است.
ضریب نفوذ تلفن ثابت در كشور 39 درصد است.


 

1396/09/07
00:03:22
5.0 / ۵
5318
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد آلودگی نرم افزارهای خدمات تلفن ثابت
نظر شما در مورد آلودگی نرم افزارهای خدمات تلفن ثابت
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها