تعرفه های مردودی اینترنت

تعرفه های مردودی اینترنت به گزارش برتریها وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره تعرفه های جدید اینترنت ثابت اظهار داشت: اگر تعرفه های عرضه شده توسط شركتی هزینه های مشترك نهایی را افزایش دهد، توسط رگولاتوری پیگیری و اصلاح خواهد شد و موارد مردودی تا یكشنبه اعلام می شوند.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، محمدجواد آذری جهرمی در صفحه توییتر خود با اشاره به جداول تعرفه های اینترنت ثابت كه توسط برخی شركت های عرضه دهنده ی سرویس اینترنت پرسرعت انتشار یافته است، نوشت: اگر جداول منتشرشده سبب گران شدن سرویس های ثابت شده باشد، از سوی سازمان تنظیم مقررات مردود شناخته خواهد شد.
وی همینطور درباره بررسی این تعرفه ها وعده داد: جداول منتشرشده در حال بررسی است و تا بامداد یكشنبه موارد مردودی احتمالی اعلام خواهند شد.وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در صفحه اینستاگرام خود هم تصریح كرد: یكی از اهداف مدل تعرفه جدید، تولید رقابت بین شركت ها به منظور عرضه خدمات مناسب تر و با قیمتی رقابتی تر به مشتركین نهایی بوده است. اگر تعرفه های عرضه شده توسط شركتی بخواهد هزینه های مشترك نهایی را افزایش دهد، مبحث توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی پیگیری و اصلاح خواهد شد.
تبدیل اینترنت حجمی به غیرحجمی پیش از این در دولت یازدهم توسط محمود واعظی مطرح شده اما به علت اعتراضاتی كه نسبت به تعرفه های اعلام شده وجود داشت، متوقف گردید. این مورد در دولت جدید توسط آذری جهرمی پیگیری شده و مقرر است تعرفه های جدید كه توسط كمیسیون تنظیم مقررات مصوب شده از دهم آذر اجرایی شود.
با وجود این همچنان اعتراضاتی به این تعرفه ها وجود دارد كه وزیر جوان وعده اصلاح و مقابله با افزایش هزینه برای مشتركین را داده است. در نهایت به نظر می رسد باید تا اعمال این تغییرات منتظر ماند؛ اینكه آیا كاهش هزینه ای كه وزیر ارتباطات از آن سخن می گوید عملی شده و یا اعتراض كاربران افزایش خواهد یافت.


 

1396/09/09
22:53:14
5.0 / ۵
5104
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد تعرفه های مردودی اینترنت
نظر شما در مورد تعرفه های مردودی اینترنت
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها