فیس آیدی آیفون ۱۰ با بروزرسانی iOSاز كار میفتد

فیس آیدی آیفون ۱۰ با بروزرسانی iOSاز كار میفتد گزارش ها از آن حكایت می كند كه نسخه جدید بروزرسانی شده سیستم عامل iOS هم مشكل داشته و سبب شده فناوری تشخیص چهره هوشمند آیفون ۱۰ از كار بیفتد.به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، به نقل از وب سایت neowin، شركت اپل بعد از آنكه باگ و مشكل موجود در نسخه سیستم عامل iOS ۱۱ را كشف كرد، نسخه جدیدی از این سیستم عامل یعنی نسخه iOS ۱۱. ۲ را برای كاربران گوشیهای آیفون منتشر كرد، اما حالا بر مبنای گزارش های انتشار یافته از جانب كاربران، بنظر می رسد این نسخه جدید بروز رسانی شده هم خالی از مشكل نیست.

بسیاری از كاربران در صفحات كاربری توییتر و سایر شبكه های اجتماعی خود نوشته اند كه فناوری تشخیص چهره هوشمند یا فیس آیدی گوشی آیفون ۱۰ آنها بعد از بروز رسانی سیستم عامل جدید iOS هم از كار افتاده است و دیگر قادر به احراز هویت و تشخیص چهره كاربران و صاحبان آیفون ۱۰ نیست. آنها در تشریح این مورد همینطور ذكر كرده اند كه حتی با كلنجار رفتن های پی در پی و مداوم با گوشی هم نتوانسته اند فیس آیدی گوشی خویش را فعالسازی كنند و همواره پیغامی در خصوص غیر فعال بودن فیس آیدی به كاربران نشان داده می گردد.

لازم به ذكر است كه این باگ و مشكل موجود در نسخه جدید و بروزرسانی شده سیستم عامل iOS ۱۱. ۲ تنها برای كاربران گوشی جدید آیفون ۱۰ یا آیفون ایكس رخ داده است و سایر كاربران با چنین مشكل مشابهی مواجه نشده اند.
 

1396/09/12
23:22:41
5.0 / ۵
4505
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد فیس آیدی آیفون ۱۰ با بروزرسانی iOSاز كار میفتد
نظر شما در مورد فیس آیدی آیفون ۱۰ با بروزرسانی iOSاز كار میفتد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها