كولیوند:

باید زیرساخت های لازم برای مدیریت كارها از منزل فراهم گردد

باید زیرساخت های لازم برای مدیریت كارها از منزل فراهم گردد به گزارش برتریها رئیس كمیسیون امور داخلی كشور و شوراها با اشاره به اهمیت رعایت اصول بهداشتی در شرایط كنونی تصریح كرد: برقراری كسب كار الكترونیك، بانكداری الكترونیك و دولت الكترونیك امروز بیشتر از هر چیز دیگری ضرورتش حس می شود.


محمد جواد كولیوند در گفتگو با ایسنا با اشاره به راهكارهای پیشگیری از گسترش ویروس كرونا و متضرر شدن تولیدكنندگان و فروشندگان، بیان نمود: متاسفانه ما در مقاطع مختلف پس از آنكه اتفاق هایی رخ می دهد تازه به فكر راهكارهایی می افتیم. حالا هم دغدغه همه پیشگیری از شیوع و گسترش ویروس كرونا است.
ایشان در ادامه اظهار نمود: حالا در مورد مدارس و دانشگاه ها یادگیری از راه دور در دستور قرار گرفته است. از جانب دیگر برقراری كسب كار الكترونیك، بانكداری الكترونیك و دولت الكترونیك امروز بیشتر از هر چیز دیگری ضرورتش حس می شود.
نماینده مردم كرج در مجلس خاطرنشان كرد: با حركت به سمت انجام كارهای روزمره به صورت الكترونیك هزینه خانوار ها كم می شود و ترددهای غیر ضروری هم كاسته می شود. حالا باتوجه به شرایط پیش آمده برگزاری جلسات، سمینارها و میتینگ ها باید به صورت غیر حضوری و توسط ویدیو پرژكتور یك لزوم است.
ایشان در ادامه تصریح كرد: رعایت اصول بهداشتی در شرایط كنونی بسیار حائز اهمیت می باشد. باید زیرساخت های لازم فراهم گردد تا افراد بتوانند كارهای خویش را از منزل مدیریت كنند. هر سه قوه باید به نوبه خود دولت الكترونیك را دنبال كنند اینگونه به كسب و كارها هم خسارت وارد نمی گردد.1398/12/12
19:36:27
5.0 / ۵
3965
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد باید زیرساخت های لازم برای مدیریت كارها از منزل فراهم گردد
نظر شما در مورد باید زیرساخت های لازم برای مدیریت كارها از منزل فراهم گردد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها