تكذیب فرار بیمار مبتلا به كرونا از بیمارستان سبزوار

تكذیب فرار بیمار مبتلا به كرونا از بیمارستان سبزوار به گزارش برتریها با عنایت به شیوع كرونا در فضای حقیقی شایعات در رابطه با این ویروس در فضای مجازی بیشتر از واقعیت آن در حال انتشار می باشد یكی از این شایعات، تصاویر فرار بیمار مبتلا به كرونا از بیمارستان سبزوار بود كه به سرعت در خیلی از صفحات مجازی بازتاب داده شد.


ویروس كرونا كه تابحال مرگ هزاران تًن در جهان را به دنبال داشته، سبب رعب و وحشت در بین مردم و بخصوص بیماران شده است در این راستا شایعاتی كه بعضی از رسانه ها و فضای مجازی ایجاد می كنند موجی از نگرانی ها را به وجود می آورد: برای نمونه شایعه فرار بیمار مبتلا به كرونا از بیمارستان سبزوار در ۱۱فروردین ۱۳۹۹خورشیدی در خیلی از فضاهای مجازی پخش گردید اما بلافاصله رسانه های رسمی اصل ماجرا را گزارش دادند.
بر اساس گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشكی سبزوار، طه حسینی اظهار داشت: فیلمی كه از فرار یك بیمار در فضای مجازی انتشار یافته هیچ گونه ارتباطی با ویروس كرونا نداشته است و این بیمار متواری بیمارستان واسعی سبزوار مربوط به بخش اعصاب و روان بوده است. این بیمار در بدو ورود به بخش اعصاب و روان به دلیل ترسی كه از بیمارستان داشت، متواری شد، اما به وسیله مامور انتظامی بیمارستان به بخش بازگردانده شد. بلافاصله از این بیمار، سی تی اسكن هم گرفته شد كه مشخص شد از نظر بیماری كرونا مشكلی نداشته است ازاین رو تصاویری در خصوص فرار یك بیمار كرونایی از این بیمارستان در فضای مجازی انتشار یافته واقعیت ندارد.


1399/01/11
22:20:51
5.0 / ۵
3374
تگهای خبر: دانش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد تكذیب فرار بیمار مبتلا به كرونا از بیمارستان سبزوار
نظر شما در مورد تكذیب فرار بیمار مبتلا به كرونا از بیمارستان سبزوار
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها