كرونا ترمز استخدام گوگل را كشید

كرونا ترمز استخدام گوگل را كشید به گزارش برتریها به نظر می آید گوگل تحت تأثیر شیوع گسترده ویروس كرونا، روند استخدام خویش را تغییر داده و باعث كاهش شدید جذب نیروهای انسانی جدید به این شركت شده است.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، ساندار پیچای، مدیر ارشد اجرایی شركت گوگل اخیرا با انتشار بیانیه و ایمیلی به تمامی كاركنان و پرسنل این شركت از كاهش شدید روند استخدام گوگل اطلاع داده است.
بر مبنای بیانیه گوگل كه در وب سایت theverge هم آمده است، این شركت كه تحت تأثیر شیوع گسترده ویروس كرونا تصمیم گرفته از منابع مالی و انسانی خود به بهترین شكل ممكن بهره گیری كند، در این خصوص خاطرنشان كرده است: از آنجایی كه شیوع گسترده ویروس خطرناك و مرگبار كرونا تأثیر و تبعات منفی گوناگونی بر شركت های مختلف همچون گوگل داشته است، ما تصمیم گرفته ایم روند استخدام نیروهای انسانی جدید را به شدت كاهش دهیم تا بدین ترتیب بتوانیم مدیریت بهتر و بیشتری بر روی فعالیتهای كنونی خود در بخش های مهم و حساس داشته باشیم.
این بیانیه همینطور تاكید كرده است: این شركت می خواهد از منابع مالی و انسانی خود در مسائل و مراكز استراتژیك و مهمی همچون توسعه دیتاسنترها و ماركتینگ در بحبوحه همه گیری بیماری كشنده كووید ۱۹ استفاده بهینه تری كند.
گوگل در سال ۲۰۱۹ میلادی حدود ۲۰ هزار نفر را به استخدام خود درآورد و هدف مشابهی برای سال ۲۰۲۰ هم داشت كه حالا به نظر می آید كه طبق بیانیه جدید گوگل، این شركت از استخدام نیروهای انسانی جدید در كشورهای مختلف جهان صرف نظر كرده است.1399/01/28
14:28:40
5.0 / ۵
3728
تگهای خبر: سایت , شركت , گوگل , وب سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد كرونا ترمز استخدام گوگل را كشید
نظر شما در مورد كرونا ترمز استخدام گوگل را كشید
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها