مدیرعامل شركت مخابرات ایران اعلام كرد

واگذاری اینترنت پر سرعت به ۶۲ هزار شهروند تهرانی

واگذاری اینترنت پر سرعت به ۶۲ هزار شهروند تهرانی به گزارش برتریها سیدمجید صدری با تشریح مجموعه كارهای انجام شده بمنظور تجهیز اینترنت خانگی به VDSL در سراسر كشور اظهار داشت: بر اثر این اقدامات، ظرفیت سازی تبدیل 248 هزار پورت اینترنت پر سرعت و واگذاری به 62 هزار مشترك در تهران انجام شده است.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، مدیرعامل شركت مخابرات ایران ضمن اعلام مطلب فوق اظهار نمود: پروسه تكمیل زیرساخت ها در مراكز مخابراتی جهت ارائه VDSL به مشتریان به صورت شبانه روزی در حال انجام می باشد و در تلاشیم تا با ارائه اینترنتی با حداقل چهار برابر سرعت فعلی، علاوه بر تامین رضایت مشتریان، در توسعه و پیشرفت كسب و كارهای مبتنی بر اینترنت و استفاده عمومی از پهنای باند پرسرعت كه نیاز جامعه امروز است، نقش خودرا به خوبی ایفا نماییم.

مدیرعامل شركت مخابرات ایران از برنامه ریزی كلی برای اجرای جایگزینی اینترنت VDSL بعنوان نسل جدید اینترنت خانگی بجای سرویس ADSL در كل كشور آگاهی داد و اظهار داشت: با حمایت های وزیر ارتباطات و كوشش جهادی كاركنان تلاشگر شركت مخابرات ایران، پروسه نصب تجهیزات در مناطق دارای امكانات با سرعت مطلوبی در حال انجام می باشد و در تلاشیم به زودی گستره پوشش VDSL را به سطح كشوری تبدیل نماییم.

وی با اشاره به اینكه تابحال ۱۵۰هزار مشترك مخابرات ایران در تهران درخواست ارتقا داده اند، اظهار داشت: با تلاش متخصصان شركت مخابرات ایران واگذاری به مابقی هم با سرعت در حال انجام می باشد.

صدری، امر توسعه و تامین حداكثری خدمات موردنیاز مشتریان در شركت مخابرات ایران را امری ضروری دانست و اضافه كرد: همزمان با عملیات توسعه كمی در سراسر كشور، به دنبال تحقق كیفیت حداكثری هستیم تا نیازهای تمام مشتریان اینترنت پرسرعت شركت مخابرات ایران به خوبی تامین گردد.
منبع:

1399/02/03
13:40:55
5.0 / ۵
3155
تگهای خبر: اینترنت , خدمات , سرویس , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد واگذاری اینترنت پر سرعت به ۶۲ هزار شهروند تهرانی
نظر شما در مورد واگذاری اینترنت پر سرعت به ۶۲ هزار شهروند تهرانی
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها